Spelprogram - F11 Röd:3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsike IF 1 Ulf Johansson 0730917456 Gul/Svart/Gula svart rand
BKV Norrtälje F08 Anders Thomas Grape Röd/Blå/Röd
Häverödals SK 08/09 Johan Gustafsson 0707516555 Blå/Vit/Blå
IF VP Uppsala Blå Klara Hansson 0702477994 Orange/Mörkblå/Mörkblå
Riala GoIF F08-09 Joachim Lind 0707743668 GulSvart/Svart/Svart
Rosersbergs IK Röd Peter Holm 0703569880 Röd/Blå/Röd
Roslagsbro IF Malin Margareta Södergren Svart/Svart/Svart
Rö IK Robert Åberg 0176225155 0761011246 Svart/Svart/Röd
Vaksala SK Svart Therese Jalstrand Olsson 0762289362 Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 11:30 Rosersbergs IK Röd - Rö IK Råbergsvallen Konstgräs
Maj
2019-05-01 10:30 Vaksala SK Svart - Riala GoIF F08-09 Årsta IP Konstgräs
2019-05-01 14:00 IF VP Uppsala Blå - Alsike IF 1 Ekebydalen IP 4
2019-05-01 15:00 Häverödals SK 08/09 - Roslagsbro IF Lundåsvallen 2
2019-05-05 10:00 BKV Norrtälje F08 - Vaksala SK Svart Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-05 11:00 Häverödals SK 08/09 - Riala GoIF F08-09 Lundåsvallen 2
2019-05-05 14:00 Roslagsbro IF - IF VP Uppsala Blå Vårlyckan 2
2019-05-05 16:45 Alsike IF 1 - Rosersbergs IK Röd Alsike Konstgräs
2019-05-11 11:00 Häverödals SK 08/09 - BKV Norrtälje F08 Lundåsvallen 2
2019-05-11 11:30 Rosersbergs IK Röd - Roslagsbro IF Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-12 10:30 IF VP Uppsala Blå - Riala GoIF F08-09 Tiundaskolan Konstgräs
2019-05-12 11:00 Rö IK - Alsike IF 1 Bladlunds Måleri Arena 1
2019-05-16 18:30 Roslagsbro IF - Rö IK Vårlyckan 2
2019-05-18 15:00 Riala GoIF F08-09 - Rosersbergs IK Röd Lundbyvallen 2
2019-05-18 15:30 Vaksala SK Svart - Häverödals SK 08/09 Årsta IP 3
2019-05-19 10:00 BKV Norrtälje F08 - IF VP Uppsala Blå Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-25 11:30 Rosersbergs IK Röd - BKV Norrtälje F08 Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-25 16:15 Alsike IF 1 - Roslagsbro IF Alsike Konstgräs
2019-05-26 10:30 IF VP Uppsala Blå - Vaksala SK Svart Tiundaskolan Konstgräs
2019-05-26 11:00 Rö IK - Riala GoIF F08-09 Bladlunds Måleri Arena 1
2019-05-30 10:00 BKV Norrtälje F08 - Rö IK Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-30 10:00 Vaksala SK Svart - Rosersbergs IK Röd Årsta IP Konstgräs
2019-05-30 13:00 Riala GoIF F08-09 - Alsike IF 1 Lundbyvallen 2
2019-05-30 16:00 Häverödals SK 08/09 - IF VP Uppsala Blå Lundåsvallen 2
Juni
2019-06-01 11:00 Rö IK - Vaksala SK Svart Bladlunds Måleri Arena 1
2019-06-01 11:00 Roslagsbro IF - Riala GoIF F08-09 Vårlyckan 2
2019-06-01 14:00 Alsike IF 1 - BKV Norrtälje F08 Alsike Konstgräs
2019-06-02 11:30 Rosersbergs IK Röd - Häverödals SK 08/09 Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-03 18:30 BKV Norrtälje F08 - Roslagsbro IF Norrtälje Sportcentrum 4
2019-06-06 14:30 Vaksala SK Svart - Alsike IF 1 Årsta IP Konstgräs
2019-06-06 15:15 IF VP Uppsala Blå - Rosersbergs IK Röd Tiundaskolan Konstgräs
2019-06-08 11:00 Roslagsbro IF - Vaksala SK Svart Vårlyckan 2
2019-06-08 14:00 Alsike IF 1 - Häverödals SK 08/09 Alsike Konstgräs
2019-06-09 11:00 Rö IK - IF VP Uppsala Blå Bladlunds Måleri Arena 1
2019-06-09 14:00 Riala GoIF F08-09 - BKV Norrtälje F08 Lundbyvallen 2
2019-06-09 16:00 Häverödals SK 08/09 - Rö IK Lundåsvallen 2
2019-06-15 11:00 Roslagsbro IF - Häverödals SK 08/09 Vårlyckan 2
2019-06-15 15:45 Alsike IF 1 - IF VP Uppsala Blå Alsike Konstgräs
2019-06-16 11:00 Rö IK - Rosersbergs IK Röd Bladlunds Måleri Arena 1
2019-06-18 19:00 Riala GoIF F08-09 - Vaksala SK Svart Lundbyvallen 2
Augusti
2019-08-10 11:30 Rosersbergs IK Röd - Alsike IF 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-10 12:00 IF VP Uppsala Blå - Roslagsbro IF Ekebydalen IP 4
2019-08-10 14:00 Vaksala SK Svart - BKV Norrtälje F08 Årsta IP 3
2019-08-11 12:00 Riala GoIF F08-09 - Häverödals SK 08/09 Lundbyvallen 3
2019-08-17 14:00 Alsike IF 1 - Rö IK Brunnbyvallen 1
2019-08-17 15:00 Riala GoIF F08-09 - IF VP Uppsala Blå Lundbyvallen 2
2019-08-18 10:00 BKV Norrtälje F08 - Häverödals SK 08/09 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-08-18 13:00 Roslagsbro IF - Rosersbergs IK Röd Vårlyckan 2
2019-08-24 11:30 Rosersbergs IK Röd - Riala GoIF F08-09 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-24 13:15 IF VP Uppsala Blå - BKV Norrtälje F08 Ekebydalen IP 4
2019-08-25 11:00 Rö IK - Roslagsbro IF Bladlunds Måleri Arena 1
2019-08-25 14:00 Häverödals SK 08/09 - Vaksala SK Svart Lundåsvallen 2
2019-08-31 13:00 Vaksala SK Svart - IF VP Uppsala Blå Årsta IP 3
September
2019-09-01 10:00 BKV Norrtälje F08 - Rosersbergs IK Röd Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-01 12:00 Riala GoIF F08-09 - Rö IK Lundbyvallen 2
2019-09-01 15:00 Roslagsbro IF - Alsike IF 1 Vårlyckan 2
2019-09-07 11:30 Rosersbergs IK Röd - Vaksala SK Svart Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-08 11:00 Rö IK - BKV Norrtälje F08 Bladlunds Måleri Arena 1
2019-09-08 13:15 IF VP Uppsala Blå - Häverödals SK 08/09 Ekebydalen IP 4
2019-09-08 15:30 Alsike IF 1 - Riala GoIF F08-09 Alsike Konstgräs
2019-09-14 13:30 Vaksala SK Svart - Rö IK Årsta IP 4
2019-09-15 10:00 BKV Norrtälje F08 - Alsike IF 1 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-15 12:00 Riala GoIF F08-09 - Roslagsbro IF Lundbyvallen 2
2019-09-15 16:00 Häverödals SK 08/09 - Rosersbergs IK Röd Lundåsvallen 2
2019-09-21 11:00 Roslagsbro IF - BKV Norrtälje F08 Vårlyckan 2
2019-09-21 17:30 Rosersbergs IK Röd - IF VP Uppsala Blå Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-22 10:00 Alsike IF 1 - Vaksala SK Svart Alsike Konstgräs
2019-09-22 11:00 Rö IK - Häverödals SK 08/09 Bladlunds Måleri Arena 1
2019-09-28 14:00 Vaksala SK Svart - Roslagsbro IF Årsta IP 3
2019-09-28 14:15 IF VP Uppsala Blå - Rö IK Ekebydalen IP 4
2019-09-29 10:00 BKV Norrtälje F08 - Riala GoIF F08-09 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-29 14:00 Häverödals SK 08/09 - Alsike IF 1 Lundåsvallen 2