Spelprogram - F11 Röd:2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF F08 Gul Klas Kastenholm 0767674242 Gul/Svart/Gul
Film/IFK D-Ö F08 David Palmqvist Blå/Blå/Blå
IK Rex Per Björk 018337028 Grön/Vit/Grön
SK Iron Blå Jörgen Wissman Blå/Blå/Blå
Storvreta IK F08:blå Erik Lind 0703217617 Blå/Vit/Blå
Ullfors/Månkarbo IF Linda Birgitta Åkesson Grå/Svart/Svart
Österlövsta FF F07/08 Eva Cecilia Jakobsson blå/svart/svart/blå
Östervåla IF Johan André Joelsson 0706939955 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-29 18:30 IK Rex - Ullfors/Månkarbo IF Ottarsborg 1
Maj
2019-05-01 14:00 SK Iron Blå - Österlövsta FF F07/08 Björkvallen 1
2019-05-01 15:45 Storvreta IK F08:blå - Bälinge IF F08 Gul Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-04 10:00 Ullfors/Månkarbo IF - Östervåla IF Ringvallen 1
2019-05-04 11:00 Film/IFK D-Ö F08 - SK Iron Blå Centrala IP 1
2019-05-05 14:30 Österlövsta FF F07/08 - IK Rex Sätravallen 1
2019-05-11 09:30 IK Rex - Film/IFK D-Ö F08 Ottarsborg 1
2019-05-11 11:00 Östervåla IF - Österlövsta FF F07/08 Lundavallen 1
2019-05-12 16:45 Storvreta IK F08:blå - Ullfors/Månkarbo IF Skogsvallens IP 3
2019-05-17 18:00 SK Iron Blå - IK Rex Björkvallen 1
2019-05-18 12:00 Ullfors/Månkarbo IF - Bälinge IF F08 Gul Tallparken 2
2019-05-18 13:00 Film/IFK D-Ö F08 - Östervåla IF Centrala IP 1
2019-05-19 12:00 Österlövsta FF F07/08 - Storvreta IK F08:blå Sätravallen 1
2019-05-24 18:00 Östervåla IF - SK Iron Blå Lundavallen 1
2019-05-26 11:00 Bälinge IF F08 Gul - Österlövsta FF F07/08 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-26 16:45 Storvreta IK F08:blå - Film/IFK D-Ö F08 Skogsvallens IP 3
2019-05-28 18:30 IK Rex - Östervåla IF Ottarsborg 1
2019-05-29 18:00 SK Iron Blå - Storvreta IK F08:blå Björkvallen 1
2019-05-30 13:00 Film/IFK D-Ö F08 - Bälinge IF F08 Gul Centrala IP 1
Juni
2019-06-01 10:00 Ullfors/Månkarbo IF - Österlövsta FF F07/08 Ringvallen 1
2019-06-02 10:00 Bälinge IF F08 Gul - SK Iron Blå Bälinge IP 4
2019-06-02 16:45 Storvreta IK F08:blå - IK Rex Skogsvallens IP 3
2019-06-06 11:00 Östervåla IF - Storvreta IK F08:blå Lundavallen 1
2019-06-06 13:00 IK Rex - Bälinge IF F08 Gul Ottarsborg 1
2019-06-09 10:00 Bälinge IF F08 Gul - Östervåla IF Bälinge IP 4
2019-06-09 11:00 Ullfors/Månkarbo IF - SK Iron Blå Tallparken 2
2019-06-09 14:30 Österlövsta FF F07/08 - Film/IFK D-Ö F08 Sätravallen 1
2019-06-12 18:30 Film/IFK D-Ö F08 - Ullfors/Månkarbo IF Centrala IP 1
2019-06-15 12:30 Österlövsta FF F07/08 - SK Iron Blå Sätravallen 1
2019-06-18 19:00 Bälinge IF F08 Gul - Storvreta IK F08:blå Bälinge IP 4
2019-06-19 18:30 Ullfors/Månkarbo IF - IK Rex Ringvallen 1
Augusti
2019-08-10 09:30 IK Rex - Österlövsta FF F07/08 Ottarsborg 1
2019-08-10 10:00 SK Iron Blå - Film/IFK D-Ö F08 Björkvallen 1
2019-08-10 11:00 Östervåla IF - Ullfors/Månkarbo IF Lundavallen 1
2019-08-17 11:00 Film/IFK D-Ö F08 - IK Rex Centrala IP 1
2019-08-17 12:00 Ullfors/Månkarbo IF - Storvreta IK F08:blå Tallparken 2
2019-08-18 14:30 Österlövsta FF F07/08 - Östervåla IF Sätravallen 1
2019-08-24 09:30 IK Rex - SK Iron Blå Ottarsborg 1
2019-08-25 11:00 Östervåla IF - Film/IFK D-Ö F08 Lundavallen 1
2019-08-25 13:00 Bälinge IF F08 Gul - Ullfors/Månkarbo IF Bälinge IP 4
2019-08-31 11:00 Film/IFK D-Ö F08 - Storvreta IK F08:blå Centrala IP 1
September
2019-09-01 14:30 Österlövsta FF F07/08 - Bälinge IF F08 Gul Sätravallen 1
2019-09-01 15:00 SK Iron Blå - Östervåla IF Björkvallen 1
2019-09-07 09:45 Storvreta IK F08:blå - Österlövsta FF F07/08 Skogsvallens IP 3
2019-09-08 13:00 Bälinge IF F08 Gul - Film/IFK D-Ö F08 Bälinge IP 4
2019-09-08 14:00 Östervåla IF - IK Rex Lundavallen 1
2019-09-08 16:45 Storvreta IK F08:blå - SK Iron Blå Skogsvallens IP 3
2019-09-14 10:00 IK Rex - Storvreta IK F08:blå Ottarsborg 1
2019-09-15 11:00 Österlövsta FF F07/08 - Ullfors/Månkarbo IF Sätravallen 1
2019-09-15 15:00 SK Iron Blå - Bälinge IF F08 Gul Björkvallen 1
2019-09-22 12:30 Bälinge IF F08 Gul - IK Rex Bälinge IP 4
2019-09-22 13:00 Ullfors/Månkarbo IF - Film/IFK D-Ö F08 Tallparken 2
2019-09-22 16:45 Storvreta IK F08:blå - Östervåla IF Skogsvallens IP 3
2019-09-28 10:00 SK Iron Blå - Ullfors/Månkarbo IF Björkvallen 1
2019-09-28 11:30 Film/IFK D-Ö F08 - Österlövsta FF F07/08 Centrala IP 1
2019-09-28 15:00 Östervåla IF - Bälinge IF F08 Gul Lundavallen 1