Spelprogram - F12 Röd:1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF F07 Gul Monica Mattsson 0738397975 Gul/Svart/Gul
Films/IFK D-Ö F07 Emil Ohlson 0702971544 Blå/Blå/Blå
Gamla Upsala SK F07 Mikael Björkén 0706171717 Gula/Svarta/Gula
Månkarbo/Ullfors IK Marcus Melin 0739801547 grå/svart/svart
Olands FF F06/07 Therése Jansson 0733423268 svart /svart /svart
SK Iron Blå Maria Lindström 0733821637 Blå/Blå/Blå
Storvreta IK F07:blå Anders Emil Hallenberg 0725870743 Blå/Vit/Blå
Vaksala SK Gul Stefan Träff Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 13:00 Bälinge IF F07 Gul - Vaksala SK Gul Bälinge IP Konstgräs
2019-05-05 10:00 Films/IFK D-Ö F07 - Olands FF F06/07 Centrala IP 1
2019-05-05 15:00 Månkarbo/Ullfors IK - SK Iron Blå Tallparken 2
2019-05-11 09:45 Storvreta IK F07:blå - Films/IFK D-Ö F07 Skogsvallens IP 3
2019-05-11 10:00 SK Iron Blå - Gamla Upsala SK F07 Björkvallen 1
2019-05-12 12:00 Vaksala SK Gul - Olands FF F06/07 Årsta IP 3
2019-05-12 13:00 Bälinge IF F07 Gul - Månkarbo/Ullfors IK Bälinge IP Konstgräs
2019-05-18 10:30 Månkarbo/Ullfors IK - Vaksala SK Gul Tallparken 2
2019-05-18 11:00 Films/IFK D-Ö F07 - SK Iron Blå Centrala IP 1
2019-05-18 12:00 Gamla Upsala SK F07 - Storvreta IK F07:blå Yrsa IP 3
2019-05-18 14:00 Olands FF F06/07 - Storvreta IK F07:blå Korsängens IP 2
2019-05-19 10:00 Gamla Upsala SK F07 - Bälinge IF F07 Gul Yrsa IP 3
2019-05-25 10:00 Månkarbo/Ullfors IK - Gamla Upsala SK F07 Tallparken 2
2019-05-25 10:00 SK Iron Blå - Olands FF F06/07 Björkvallen 1
2019-05-25 10:00 Vaksala SK Gul - Storvreta IK F07:blå Årsta IP 3
2019-05-26 14:30 Bälinge IF F07 Gul - Films/IFK D-Ö F07 Bälinge IP Konstgräs
Juni
2019-06-01 17:15 Storvreta IK F07:blå - SK Iron Blå Skogsvallens IP 3
2019-06-02 10:00 Gamla Upsala SK F07 - Vaksala SK Gul Yrsa IP 3
2019-06-02 10:00 Olands FF F06/07 - Bälinge IF F07 Gul Korsängens IP 2
2019-06-02 11:00 Films/IFK D-Ö F07 - Månkarbo/Ullfors IK Centrala IP 1
2019-06-05 18:30 Månkarbo/Ullfors IK - Olands FF F06/07 Tallparken 2
2019-06-09 10:00 Gamla Upsala SK F07 - Films/IFK D-Ö F07 Yrsa IP 3
2019-06-12 19:00 Bälinge IF F07 Gul - Storvreta IK F07:blå Bälinge IP 4
2019-06-13 18:00 Films/IFK D-Ö F07 - Vaksala SK Gul Centrala IP 1
2019-06-16 09:45 Storvreta IK F07:blå - Månkarbo/Ullfors IK Skogsvallens IP 3
2019-06-16 16:00 SK Iron Blå - Bälinge IF F07 Gul Björkvallen 1
2019-06-18 18:30 Olands FF F06/07 - Gamla Upsala SK F07 Korsängens IP 2
2019-06-19 17:15 Vaksala SK Gul - SK Iron Blå Årsta IP 3
Augusti
2019-08-18 11:00 Storvreta IK F07:blå - Gamla Upsala SK F07 Skogsvallens IP 3
2019-08-18 11:00 Olands FF F06/07 - Films/IFK D-Ö F07 Korsängens IP 2
2019-08-18 12:00 SK Iron Blå - Månkarbo/Ullfors IK Björkvallen 1
2019-08-18 14:00 Vaksala SK Gul - Bälinge IF F07 Gul Årsta IP 5
2019-08-21 18:30 Månkarbo/Ullfors IK - Bälinge IF F07 Gul Tallparken 2
2019-08-25 10:00 Gamla Upsala SK F07 - SK Iron Blå Yrsa IP 3
2019-08-25 11:00 Films/IFK D-Ö F07 - Storvreta IK F07:blå Centrala IP 1
2019-08-25 16:00 Olands FF F06/07 - Vaksala SK Gul Korsängens IP 2
2019-08-31 10:00 SK Iron Blå - Films/IFK D-Ö F07 Björkvallen 1
2019-08-31 10:30 Vaksala SK Gul - Månkarbo/Ullfors IK Årsta IP 5
2019-08-31 13:00 Bälinge IF F07 Gul - Gamla Upsala SK F07 Bälinge IP 4
2019-08-31 13:45 Storvreta IK F07:blå - Olands FF F06/07 Skogsvallens IP 3
September
2019-09-07 09:45 Storvreta IK F07:blå - Vaksala SK Gul Skogsvallens IP 3
2019-09-08 10:00 Gamla Upsala SK F07 - Månkarbo/Ullfors IK Yrsa IP 3
2019-09-08 11:00 Films/IFK D-Ö F07 - Bälinge IF F07 Gul Centrala IP 1
2019-09-08 13:00 Olands FF F06/07 - SK Iron Blå Korsängens IP 2
2019-09-14 10:00 Vaksala SK Gul - Gamla Upsala SK F07 Årsta IP 3
2019-09-14 10:00 SK Iron Blå - Storvreta IK F07:blå Björkvallen 1
2019-09-15 16:00 Månkarbo/Ullfors IK - Films/IFK D-Ö F07 Tallparken 2
2019-09-15 17:00 Bälinge IF F07 Gul - Olands FF F06/07 Bälinge IP 4
2019-09-22 09:45 Storvreta IK F07:blå - Bälinge IF F07 Gul Skogsvallens IP 3
2019-09-22 11:00 Films/IFK D-Ö F07 - Gamla Upsala SK F07 Centrala IP 1
2019-09-22 14:30 Olands FF F06/07 - Månkarbo/Ullfors IK Korsängens IP 2
2019-09-22 15:00 SK Iron Blå - Vaksala SK Gul Björkvallen 1
2019-09-28 10:00 Månkarbo/Ullfors IK - Storvreta IK F07:blå Tallparken 2
2019-09-28 12:00 Vaksala SK Gul - Films/IFK D-Ö F07 Årsta IP 4
2019-09-28 13:00 Bälinge IF F07 Gul - SK Iron Blå Bälinge IP 4
2019-09-29 10:00 Gamla Upsala SK F07 - Olands FF F06/07 Yrsa IP 3