Spelprogram - P10 Gul

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Börje SK Andreas Hellander 0703950447 Orange/Blå/Orange
IF VP Uppsala Dan Sjölin 0708632113 Orange/Mörkblå/Mörkblå
Rasbo IK P09/10 Niklas Stefan Dahlin +46736164511 Vinröd/Svart/svart
Rimbo IF P09 Niklas Jöngren 0738700618 Blå/Blå/Blå
Rådmansö SK P09 Vit Robin Karlsson 0706851834 Vit/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 11:30 IF VP Uppsala - Rasbo IK P09/10 Tiundaskolan Konstgräs
2019-05-04 10:00 Börje SK - Rimbo IF P09 Fjälliden IP 5
2019-05-05 13:00 Rådmansö SK P09 Vit - IF VP Uppsala Rådmansö Schakt Arena 1
2019-05-05 13:15 Rasbo IK P09/10 - Börje SK Rasbo IP 2
2019-05-11 10:00 Rimbo IF P09 - Rådmansö SK P09 Vit IP Arkadien 2
2019-05-12 10:00 Börje SK - IF VP Uppsala Fjälliden IP 4
2019-05-19 13:00 Rådmansö SK P09 Vit - Börje SK Rådmansö Schakt Arena 1
2019-05-19 13:15 Rasbo IK P09/10 - Rimbo IF P09 Rasbo IP 2
2019-05-26 10:00 Rimbo IF P09 - IF VP Uppsala IP Arkadien 2
Juni
2019-06-02 14:00 Rådmansö SK P09 Vit - Rasbo IK P09/10 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-06-02 15:30 IF VP Uppsala - Rimbo IF P09 Berthåga IP 1
2019-06-06 11:00 Rasbo IK P09/10 - Rådmansö SK P09 Vit Rasbo IP 2
2019-06-09 10:00 Rimbo IF P09 - Rasbo IK P09/10 IP Arkadien 2
2019-06-09 11:30 Börje SK - Rådmansö SK P09 Vit Fjälliden IP 4
2019-06-11 18:00 Rådmansö SK P09 Vit - Rimbo IF P09 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-06-15 09:30 IF VP Uppsala - Börje SK Tiundaskolan Konstgräs
Augusti
2019-08-18 10:00 Börje SK - Rasbo IK P09/10 Fjälliden IP 4
2019-08-18 15:30 IF VP Uppsala - Rådmansö SK P09 Vit Berthåga IP 1
2019-08-25 10:00 Börje SK - Rimbo IF P09 Fjälliden IP 4
2019-08-25 11:00 Rasbo IK P09/10 - IF VP Uppsala Rasbo IP 2
2019-08-31 09:30 IF VP Uppsala - Rasbo IK P09/10 Tiundaskolan Konstgräs
September
2019-09-01 13:00 Rimbo IF P09 - Börje SK IP Arkadien 2
2019-09-08 10:00 Rasbo IK P09/10 - Börje SK Rasbo IP 2
2019-09-08 11:00 Rådmansö SK P09 Vit - IF VP Uppsala Rådmansö Schakt Arena 1
2019-09-15 10:00 Börje SK - IF VP Uppsala Fjälliden IP 4
2019-09-15 13:00 Rimbo IF P09 - Rådmansö SK P09 Vit IP Arkadien 2
2019-09-22 13:15 Rasbo IK P09/10 - Rimbo IF P09 Rasbo IP 2
2019-09-22 14:00 Rådmansö SK P09 Vit - Börje SK Rådmansö Schakt Arena 1
2019-09-29 13:00 Rimbo IF P09 - IF VP Uppsala IP Arkadien 2
2019-09-29 14:15 Rasbo IK P09/10 - Rådmansö SK P09 Vit Rasbo IP 2