Spelprogram - P10 Röd:11

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF P09 Vit Tony Andersson 0733601209 Gul/Svart/Gul
Danmarks IF P09 Vit Peter Westman +46703377537 Röd/vit/röd/röd
Gamla Upsala SK Svart Andrés Soto 0761027138 Gula/Svarta/Gula
IFK Uppsala Vit Haisem Ismail 0708999371 Vit/Vit/Vit
IK Sirius FK P09S:2 Jessica Kimby 0700470378 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Storvreta IK P09:vit Jenny Karlenius 0705593511 Blå/Vit/Blå
Sunnersta AIF P09:2 Anne Borgklint 0739039636 Grön/Svart/Svart/Svart/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 12:15 IFK Uppsala Vit - Gamla Upsala SK Svart Österängens IP
2019-05-05 12:00 Sunnersta AIF P09:2 - Bälinge IF P09 Vit Granebergs IO 2
2019-05-05 14:30 IK Sirius FK P09S:2 - Storvreta IK P09:vit Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-11 10:00 Gamla Upsala SK Svart - IK Sirius FK P09S:2 Yrsa IP 3
2019-05-12 10:45 IFK Uppsala Vit - Danmarks IF P09 Vit Österängens IP
2019-05-12 13:45 Storvreta IK P09:vit - Sunnersta AIF P09:2 Skogsvallens IP 3
2019-05-19 10:00 Sunnersta AIF P09:2 - Gamla Upsala SK Svart Granebergs IO 2
2019-05-19 11:00 IK Sirius FK P09S:2 - Danmarks IF P09 Vit Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-19 17:00 Bälinge IF P09 Vit - Storvreta IK P09:vit Bälinge IP 4
2019-05-25 12:00 Danmarks IF P09 Vit - Sunnersta AIF P09:2 Danelid 5
2019-05-26 12:30 Bälinge IF P09 Vit - Gamla Upsala SK Svart Bälinge IP 4
2019-05-30 10:25 IFK Uppsala Vit - IK Sirius FK P09S:2 Österängens IP
Juni
2019-06-01 13:45 Storvreta IK P09:vit - Gamla Upsala SK Svart Skogsvallens IP 3
2019-06-02 10:00 Sunnersta AIF P09:2 - IFK Uppsala Vit Granebergs IO 2
2019-06-02 14:30 Bälinge IF P09 Vit - Danmarks IF P09 Vit Bälinge IP Konstgräs
2019-06-06 11:00 IK Sirius FK P09S:2 - Sunnersta AIF P09:2 Fyrisfjäderns IP 2
2019-06-07 18:00 Gamla Upsala SK Svart - Bälinge IF P09 Vit Yrsa IP 3
2019-06-09 13:00 IFK Uppsala Vit - Bälinge IF P09 Vit Österängens IP
2019-06-10 18:30 Danmarks IF P09 Vit - Storvreta IK P09:vit Danelid 5
2019-06-14 18:00 Gamla Upsala SK Svart - Danmarks IF P09 Vit Yrsa IP 4
2019-06-15 13:45 Storvreta IK P09:vit - IFK Uppsala Vit Skogsvallens IP 3
2019-06-16 16:00 Bälinge IF P09 Vit - IK Sirius FK P09S:2 Bälinge IP 4
Augusti
2019-08-16 18:00 Gamla Upsala SK Svart - IFK Uppsala Vit Yrsa IP 4
2019-08-17 10:00 Bälinge IF P09 Vit - Sunnersta AIF P09:2 Bälinge IP 4
2019-08-17 14:45 Storvreta IK P09:vit - IK Sirius FK P09S:2 Skogsvallens IP 3
2019-08-25 12:30 IK Sirius FK P09S:2 - Gamla Upsala SK Svart Fyrisfjäderns IP 2
2019-08-25 15:00 Danmarks IF P09 Vit - IFK Uppsala Vit Danelid 5
2019-08-29 17:30 Sunnersta AIF P09:2 - Storvreta IK P09:vit Granebergs IO 2
2019-08-31 11:00 Gamla Upsala SK Svart - Sunnersta AIF P09:2 Yrsa IP 3
September
2019-09-01 09:45 Storvreta IK P09:vit - Bälinge IF P09 Vit Skogsvallens IP 3
2019-09-01 12:00 Danmarks IF P09 Vit - IK Sirius FK P09S:2 Danelid 5
2019-09-08 10:00 Sunnersta AIF P09:2 - Danmarks IF P09 Vit Granebergs IO 2
2019-09-08 11:00 IK Sirius FK P09S:2 - IFK Uppsala Vit Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-15 11:00 Gamla Upsala SK Svart - Storvreta IK P09:vit Yrsa IP 4
2019-09-15 13:15 Danmarks IF P09 Vit - Bälinge IF P09 Vit Danelid 5
2019-09-15 17:30 IFK Uppsala Vit - Sunnersta AIF P09:2 Österängens IP
2019-09-21 11:30 Storvreta IK P09:vit - Danmarks IF P09 Vit Skogsvallens IP 3
2019-09-22 10:00 Sunnersta AIF P09:2 - IK Sirius FK P09S:2 Granebergs IO 2
2019-09-22 17:00 Bälinge IF P09 Vit - IFK Uppsala Vit Bälinge IP Konstgräs
2019-09-28 12:00 IFK Uppsala Vit - Storvreta IK P09:vit Österängens IP
2019-09-29 10:00 Danmarks IF P09 Vit - Gamla Upsala SK Svart Danelid 5
2019-09-29 12:30 IK Sirius FK P09S:2 - Bälinge IF P09 Vit Fyrisfjäderns IP 2