Spelprogram - P11 Gul

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsike IF P08 Svart Daniel Nilsson 0703366186 Gul/Svart/Gula svart rand
Bälinge IF P08 Annika Ahlin 0730633600 Gul/Svart/Gul
FC Arlanda P08 Sv Serdal Kale 0736875587 Vitgrön/Grön/Vit
Järlåsa IF 08/09 Johan Gunnar Hedberg 0702924294 blå/blå/blå
Rimbo IF P08 Jonathan Sandblom 0703474922 Blå/Blå/Blå
SK Iron Robin Ritsgard Blå/Blå/Blå
Upsala IF Svart Håkan Johansson 0767988521 Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Åsunda IF P08 John Simon Granlund 0727029291 Blå/Vit/Blå
Örsundsbro IF P08 Torbjörn Löfgren 0706382071 röd/blå/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 10:00 Örsundsbro IF P08 - Alsike IF P08 Svart Åvallen 1
2019-05-01 14:30 Bälinge IF P08 - Åsunda IF P08 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-01 15:00 Rimbo IF P08 - Järlåsa IF 08/09 IP Arkadien 2
2019-05-04 10:00 Örsundsbro IF P08 - Åsunda IF P08 Åvallen 1
2019-05-04 11:30 FC Arlanda P08 Sv - SK Iron Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-04 13:00 Bälinge IF P08 - Upsala IF Svart Bälinge IP Konstgräs
2019-05-05 12:30 Alsike IF P08 Svart - Järlåsa IF 08/09 Alsike Konstgräs
2019-05-05 16:00 Upsala IF Svart - FC Arlanda P08 Sv Ekebyvallen IP 3
2019-05-11 11:00 Åsunda IF P08 - Alsike IF P08 Svart Borgvallen 2
2019-05-12 09:15 Upsala IF Svart - Örsundsbro IF P08 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-12 10:00 Bälinge IF P08 - SK Iron Bälinge IP 4
2019-05-12 15:00 Rimbo IF P08 - FC Arlanda P08 Sv IP Arkadien 2
2019-05-18 10:00 Örsundsbro IF P08 - SK Iron Åvallen 1
2019-05-18 10:00 FC Arlanda P08 Sv - Järlåsa IF 08/09 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-18 11:00 Åsunda IF P08 - Upsala IF Svart Borgvallen 2
2019-05-19 10:00 Bälinge IF P08 - Rimbo IF P08 Bälinge IP 4
2019-05-25 11:00 Upsala IF Svart - Alsike IF P08 Svart Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-25 13:00 SK Iron - Åsunda IF P08 Björkvallen 1
2019-05-26 10:00 Bälinge IF P08 - Järlåsa IF 08/09 Bälinge IP 4
2019-05-26 15:00 Rimbo IF P08 - Örsundsbro IF P08 IP Arkadien 2
2019-05-30 10:00 Örsundsbro IF P08 - Järlåsa IF 08/09 Åvallen 1
2019-05-30 11:00 Åsunda IF P08 - Rimbo IF P08 Borgvallen 2
2019-05-30 13:00 Alsike IF P08 Svart - FC Arlanda P08 Sv Alsike Konstgräs
Juni
2019-06-01 10:30 Upsala IF Svart - SK Iron Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-02 11:00 Järlåsa IF 08/09 - Åsunda IF P08 Järvallen 2
2019-06-02 11:30 FC Arlanda P08 Sv - Bälinge IF P08 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-06-02 15:00 SK Iron - Alsike IF P08 Svart Björkvallen 1
2019-06-02 15:00 Rimbo IF P08 - Upsala IF Svart IP Arkadien 2
2019-06-06 10:00 Örsundsbro IF P08 - FC Arlanda P08 Sv Åvallen 1
2019-06-06 15:30 SK Iron - Rimbo IF P08 Björkvallen 1
2019-06-08 11:30 FC Arlanda P08 Sv - Åsunda IF P08 Midgårdsvallen 2
2019-06-08 12:00 Upsala IF Svart - Järlåsa IF 08/09 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-09 13:00 Järlåsa IF 08/09 - SK Iron Järvallen 1
2019-06-09 13:00 Bälinge IF P08 - Örsundsbro IF P08 Bälinge IP 4
2019-06-09 16:00 Järlåsa IF 08/09 - Rimbo IF P08 Järvallen 1
2019-06-15 10:00 Åsunda IF P08 - Bälinge IF P08 Borgvallen 2
2019-06-16 09:30 Alsike IF P08 Svart - Bälinge IF P08 Alsike Konstgräs
2019-06-16 09:45 FC Arlanda P08 Sv - Upsala IF Svart Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-16 13:45 Alsike IF P08 Svart - Örsundsbro IF P08 Alsike Konstgräs
2019-06-23 15:00 Rimbo IF P08 - Alsike IF P08 Svart IP Arkadien 2
Augusti
2019-08-11 11:00 Järlåsa IF 08/09 - Alsike IF P08 Svart Järvallen 1
2019-08-11 14:00 Upsala IF Svart - Bälinge IF P08 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-11 15:00 SK Iron - FC Arlanda P08 Sv Björkvallen 1
2019-08-14 18:00 Åsunda IF P08 - Örsundsbro IF P08 Borgvallen 2
2019-08-17 10:00 Örsundsbro IF P08 - Upsala IF Svart Åvallen 1
2019-08-17 14:30 FC Arlanda P08 Sv - Rimbo IF P08 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-18 15:00 SK Iron - Bälinge IF P08 Björkvallen 1
2019-08-24 11:00 Upsala IF Svart - Åsunda IF P08 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-25 11:00 Järlåsa IF 08/09 - FC Arlanda P08 Sv Järvallen 1
2019-08-25 15:00 SK Iron - Örsundsbro IF P08 Björkvallen 1
2019-08-25 15:00 Rimbo IF P08 - Bälinge IF P08 IP Arkadien 2
2019-08-25 15:30 Alsike IF P08 Svart - Åsunda IF P08 Alsike Konstgräs
2019-08-31 10:00 Örsundsbro IF P08 - Rimbo IF P08 Åvallen 1
2019-08-31 11:00 Åsunda IF P08 - SK Iron Borgvallen 2
September
2019-09-01 10:00 Järlåsa IF 08/09 - Bälinge IF P08 Järvallen 1
2019-09-01 14:00 Alsike IF P08 Svart - Upsala IF Svart Alsike Konstgräs
2019-09-07 11:30 FC Arlanda P08 Sv - Alsike IF P08 Svart Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-08 10:00 Järlåsa IF 08/09 - Örsundsbro IF P08 Järvallen 2
2019-09-08 15:00 Rimbo IF P08 - Åsunda IF P08 IP Arkadien 2
2019-09-08 15:00 SK Iron - Upsala IF Svart Björkvallen 1
2019-09-14 11:00 Åsunda IF P08 - Järlåsa IF 08/09 Borgvallen 2
2019-09-14 12:30 Upsala IF Svart - Rimbo IF P08 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-14 14:00 Alsike IF P08 Svart - SK Iron Alsike Konstgräs
2019-09-15 10:00 Bälinge IF P08 - FC Arlanda P08 Sv Bälinge IP 4
2019-09-21 09:30 FC Arlanda P08 Sv - Örsundsbro IF P08 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-09-22 11:00 Järlåsa IF 08/09 - Upsala IF Svart Järvallen 1
2019-09-22 15:00 Rimbo IF P08 - SK Iron IP Arkadien 2
2019-09-22 17:00 Bälinge IF P08 - Alsike IF P08 Svart Bälinge IP Konstgräs
2019-09-28 10:00 Örsundsbro IF P08 - Bälinge IF P08 Åvallen 1
2019-09-28 11:00 Åsunda IF P08 - FC Arlanda P08 Sv Borgvallen 2
2019-09-28 14:00 Alsike IF P08 Svart - Rimbo IF P08 Alsike Konstgräs
2019-09-29 13:00 SK Iron - Järlåsa IF 08/09 Björkvallen 1