Spelprogram - P11 Röd:8

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Almunge IK P08/09 Karin Graham 0768323115 Röd/gul/svart/svart
BKV Norrtälje P08 Röd Cecilia Engblom Rosengren 0733211071 Röd/Blå/Röd
Danmarks IF P08 Vit Mattias Lindahl +46705745598 Röd/vit/röd/röd
Gamla Upsala SK P08 Svart Jacob Bergström 0708543426 Gula/Svarta/Gula
Hallsta IK Daniel Karlsson Svarta/Vita/Gula
Olands FF P08 svart Tobias Mattsson 0736717674 svart /svart /svart
Rasbo IK Anders Lundkvist 0706582700 0706582700 Vinröd/Svart/svart
Sunnersta AIF Svart David Syrenquist Grön/Svart/Svart/Svart/Grön
Upsala IF Vit Carlo Monaco Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 11:00 Upsala IF Vit - Sunnersta AIF Svart Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-01 15:30 Almunge IK P08/09 - Rasbo IK Gullhagens IP 1
2019-05-01 17:00 Olands FF P08 svart - Gamla Upsala SK P08 Svart Korsängens IP 2
2019-05-04 11:00 Hallsta IK - Olands FF P08 svart Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-04 12:00 Gamla Upsala SK P08 Svart - Almunge IK P08/09 Yrsa IP 3
2019-05-04 16:00 Danmarks IF P08 Vit - BKV Norrtälje P08 Röd Danelid 5
2019-05-05 11:00 BKV Norrtälje P08 Röd - Upsala IF Vit Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-05 11:00 Rasbo IK - Danmarks IF P08 Vit Rasbo IP 1
2019-05-11 12:00 Sunnersta AIF Svart - BKV Norrtälje P08 Röd Granebergs IO 1
2019-05-12 12:30 Upsala IF Vit - Rasbo IK Tiundaskolan Konstgräs
2019-05-12 14:00 Almunge IK P08/09 - Hallsta IK Gullhagens IP 1
2019-05-12 14:00 Danmarks IF P08 Vit - Gamla Upsala SK P08 Svart Danelid 5
2019-05-18 10:00 Gamla Upsala SK P08 Svart - Upsala IF Vit Yrsa IP 3
2019-05-18 11:30 Olands FF P08 svart - Almunge IK P08/09 Korsängens IP 2
2019-05-19 12:30 Hallsta IK - Danmarks IF P08 Vit Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-19 15:15 Rasbo IK - Sunnersta AIF Svart Rasbo IP 1
2019-05-25 12:00 Sunnersta AIF Svart - Gamla Upsala SK P08 Svart Granebergs IO 1
2019-05-26 11:00 BKV Norrtälje P08 Röd - Rasbo IK Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-26 12:30 Upsala IF Vit - Hallsta IK Tiundaskolan Konstgräs
2019-05-26 14:00 Danmarks IF P08 Vit - Olands FF P08 svart Danelid 5
2019-05-28 19:00 Hallsta IK - Sunnersta AIF Svart Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-30 10:00 Almunge IK P08/09 - Danmarks IF P08 Vit Gullhagens IP 1
2019-05-30 12:00 Gamla Upsala SK P08 Svart - BKV Norrtälje P08 Röd Yrsa IP 3
2019-05-30 18:00 Olands FF P08 svart - Upsala IF Vit Korsängens IP 2
Juni
2019-06-01 12:00 Sunnersta AIF Svart - Olands FF P08 svart Granebergs IO 1
2019-06-02 10:00 BKV Norrtälje P08 Röd - Hallsta IK Norrtälje Sportcentrum 4
2019-06-02 10:30 Upsala IF Vit - Almunge IK P08/09 Sävja IP Konstgräs
2019-06-02 14:00 Danmarks IF P08 Vit - Upsala IF Vit Danelid 6
2019-06-02 17:00 Rasbo IK - Gamla Upsala SK P08 Svart Rasbo IP 1
2019-06-06 12:00 Hallsta IK - Rasbo IK Sparbankens IP Konstgräs
2019-06-06 13:30 Almunge IK P08/09 - Sunnersta AIF Svart Gullhagens IP 1
2019-06-08 10:00 Gamla Upsala SK P08 Svart - Hallsta IK Yrsa IP 4
2019-06-08 14:00 Olands FF P08 svart - BKV Norrtälje P08 Röd Korsängens IP 2
2019-06-09 11:00 BKV Norrtälje P08 Röd - Almunge IK P08/09 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-06-09 13:00 Rasbo IK - Olands FF P08 svart Rasbo IP 1
2019-06-11 17:30 Gamla Upsala SK P08 Svart - Olands FF P08 svart Yrsa IP 3
2019-06-11 17:45 Rasbo IK - Almunge IK P08/09 Rasbo IP 1
2019-06-11 18:30 Sunnersta AIF Svart - Danmarks IF P08 Vit Granebergs IO 1
2019-06-11 18:30 Sunnersta AIF Svart - Upsala IF Vit Granebergs IO 1
2019-06-15 10:00 BKV Norrtälje P08 Röd - Danmarks IF P08 Vit Norrtälje Sportcentrum 4
Augusti
2019-08-11 00:00 Almunge IK P08/09 - Gamla Upsala SK P08 Svart Gullhagens IP 1
2019-08-11 10:00 Danmarks IF P08 Vit - Rasbo IK Danelid 6
2019-08-11 11:00 Upsala IF Vit - BKV Norrtälje P08 Röd Ekebyvallen IP 3
2019-08-11 11:30 Olands FF P08 svart - Hallsta IK Korsängens IP 2
2019-08-18 10:00 Gamla Upsala SK P08 Svart - Danmarks IF P08 Vit Yrsa IP 3
2019-08-18 11:00 Rasbo IK - Upsala IF Vit Rasbo IP 1
2019-08-18 11:00 BKV Norrtälje P08 Röd - Sunnersta AIF Svart Norrtälje Sportcentrum 4
2019-08-18 12:00 Hallsta IK - Almunge IK P08/09 Sparbankens IP Konstgräs
2019-08-25 09:30 Almunge IK P08/09 - Olands FF P08 svart Gullhagens IP 1
2019-08-25 11:00 Upsala IF Vit - Gamla Upsala SK P08 Svart Ekebyvallen IP 3
2019-08-25 14:00 Danmarks IF P08 Vit - Hallsta IK Danelid 6
2019-08-27 18:30 Sunnersta AIF Svart - Rasbo IK Granebergs IO 1
2019-08-31 09:00 Gamla Upsala SK P08 Svart - Sunnersta AIF Svart Yrsa IP 3
2019-08-31 12:00 Rasbo IK - BKV Norrtälje P08 Röd Rasbo IP 1
September
2019-09-01 12:00 Hallsta IK - Upsala IF Vit Sparbankens IP Konstgräs
2019-09-01 12:30 Olands FF P08 svart - Danmarks IF P08 Vit Korsängens IP 2
2019-09-07 12:00 Sunnersta AIF Svart - Hallsta IK Granebergs IO 1
2019-09-08 10:00 Danmarks IF P08 Vit - Almunge IK P08/09 Danelid 6
2019-09-08 10:00 BKV Norrtälje P08 Röd - Gamla Upsala SK P08 Svart Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-08 11:00 Upsala IF Vit - Olands FF P08 svart Ekebyvallen IP 3
2019-09-14 12:00 Olands FF P08 svart - Sunnersta AIF Svart Korsängens IP 2
2019-09-14 14:00 Gamla Upsala SK P08 Svart - Rasbo IK Yrsa IP 3
2019-09-15 12:00 Almunge IK P08/09 - Upsala IF Vit Gullhagens IP 1
2019-09-15 12:00 Hallsta IK - BKV Norrtälje P08 Röd Sparbankens IP Konstgräs
2019-09-21 12:00 Sunnersta AIF Svart - Almunge IK P08/09 Granebergs IO 1
2019-09-22 10:00 BKV Norrtälje P08 Röd - Olands FF P08 svart Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-22 11:00 Rasbo IK - Hallsta IK Rasbo IP 1
2019-09-22 11:00 Upsala IF Vit - Danmarks IF P08 Vit Ekebyvallen IP 3
2019-09-29 12:00 Danmarks IF P08 Vit - Sunnersta AIF Svart Danelid 6
2019-09-29 12:00 Hallsta IK - Gamla Upsala SK P08 Svart Sparbankens IP Konstgräs
2019-09-29 12:30 Almunge IK P08/09 - BKV Norrtälje P08 Röd Gullhagens IP 1
2019-09-29 14:00 Olands FF P08 svart - Rasbo IK Korsängens IP 2