Spelprogram - P11 Röd:1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BKV Norrtälje P08 Blå Cecilia Engblom Rosengren 0733211071 Röd/Blå/Röd
FC Arlanda P08 Grön Serdal Kale 0736875587 Vitgrön/Grön/Vit
Knivsta IK Svart Johan Wickman Vit/svart/vit
Lagga-Långhundra BK Anna Eskhult Svart/Svart/Svart
Riala GoIF P08-09 Jonas Wallberg 0702676197 GulSvart/Svart/Svart
SK Wigör P08 Malin Cecilia Bonsted 0708630010 Vit/Blå/Blå
Skepptuna IK Rickard Emanuel Larsson 0725243191 Grön/Grön/Grön
Väddö IF FB 08-09 Ronnie Hilmersson 0704398046 Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:30 Lagga-Långhundra BK - SK Wigör P08 Stenevi IP 1
2019-05-05 11:00 Skepptuna IK - Riala GoIF P08-09 Skepptuna IP 2
2019-05-05 11:30 FC Arlanda P08 Grön - BKV Norrtälje P08 Blå Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-11 10:00 FC Arlanda P08 Grön - Skepptuna IK Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-11 11:00 Riala GoIF P08-09 - Väddö IF FB 08-09 Lundbyvallen 2
2019-05-12 10:00 BKV Norrtälje P08 Blå - SK Wigör P08 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-12 12:00 Knivsta IK Svart - Lagga-Långhundra BK Fröängen/Pizzavallen 2
2019-05-18 11:00 Skepptuna IK - BKV Norrtälje P08 Blå Skepptuna IP 2
2019-05-19 10:00 SK Wigör P08 - Knivsta IK Svart Odensala IP 2
2019-05-19 11:00 Lagga-Långhundra BK - Riala GoIF P08-09 Stenevi IP 1
2019-05-25 11:30 FC Arlanda P08 Grön - Lagga-Långhundra BK Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-26 10:00 BKV Norrtälje P08 Blå - Knivsta IK Svart Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-26 11:00 Skepptuna IK - Väddö IF FB 08-09 Skepptuna IP 2
2019-05-26 16:00 Riala GoIF P08-09 - SK Wigör P08 Lundbyvallen 2
Juni
2019-06-01 11:00 Väddö IF FB 08-09 - BKV Norrtälje P08 Blå Vikingalunden 1
2019-06-01 15:00 Väddö IF FB 08-09 - FC Arlanda P08 Grön Vikingalunden 1
2019-06-02 10:00 SK Wigör P08 - FC Arlanda P08 Grön Odensala IP 2
2019-06-02 12:00 Knivsta IK Svart - Riala GoIF P08-09 Engvallen IP 2
2019-06-02 16:00 Lagga-Långhundra BK - Skepptuna IK Stenevi IP 1
2019-06-08 11:00 Skepptuna IK - SK Wigör P08 Skepptuna IP 2
2019-06-09 09:30 FC Arlanda P08 Grön - Knivsta IK Svart Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-06-09 10:00 BKV Norrtälje P08 Blå - Riala GoIF P08-09 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-06-09 11:00 Väddö IF FB 08-09 - Lagga-Långhundra BK Vikingalunden 1
2019-06-13 18:30 Knivsta IK Svart - Skepptuna IK Engvallen IP 2
2019-06-15 14:00 Riala GoIF P08-09 - FC Arlanda P08 Grön Lundbyvallen 2
2019-06-17 18:30 Lagga-Långhundra BK - BKV Norrtälje P08 Blå Stenevi IP 1
2019-06-17 19:00 SK Wigör P08 - Väddö IF FB 08-09 Odensala IP 2
2019-06-30 11:00 Väddö IF FB 08-09 - Knivsta IK Svart Vikingalunden 1
Augusti
2019-08-17 10:30 Riala GoIF P08-09 - Skepptuna IK Lundbyvallen 2
2019-08-18 10:00 SK Wigör P08 - Lagga-Långhundra BK Odensala IP 2
2019-08-18 12:00 Knivsta IK Svart - Väddö IF FB 08-09 Engvallen IP 2
2019-08-18 14:30 BKV Norrtälje P08 Blå - FC Arlanda P08 Grön Norrtälje Sportcentrum 4
2019-08-24 11:00 Skepptuna IK - FC Arlanda P08 Grön Skepptuna IP 2
2019-08-24 11:00 Väddö IF FB 08-09 - Riala GoIF P08-09 Vikingalunden 1
2019-08-25 10:00 SK Wigör P08 - BKV Norrtälje P08 Blå Odensala IP 2
2019-08-25 16:00 Lagga-Långhundra BK - Knivsta IK Svart Stenevi IP 1
2019-08-31 10:30 Riala GoIF P08-09 - Lagga-Långhundra BK Lundbyvallen 2
September
2019-09-01 10:00 BKV Norrtälje P08 Blå - Skepptuna IK Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-01 12:00 Knivsta IK Svart - SK Wigör P08 Engvallen IP 2
2019-09-01 14:30 FC Arlanda P08 Grön - Väddö IF FB 08-09 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-09-07 11:00 Väddö IF FB 08-09 - Skepptuna IK Vikingalunden 1
2019-09-08 10:00 SK Wigör P08 - Riala GoIF P08-09 Odensala IP 2
2019-09-08 10:30 Lagga-Långhundra BK - FC Arlanda P08 Grön Stenevi IP 1
2019-09-08 12:00 Knivsta IK Svart - BKV Norrtälje P08 Blå Engvallen IP 2
2019-09-14 10:30 Riala GoIF P08-09 - Knivsta IK Svart Lundbyvallen 2
2019-09-14 11:00 Skepptuna IK - Lagga-Långhundra BK Skepptuna IP 2
2019-09-14 12:00 FC Arlanda P08 Grön - SK Wigör P08 Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-15 10:00 BKV Norrtälje P08 Blå - Väddö IF FB 08-09 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-22 10:00 SK Wigör P08 - Skepptuna IK Odensala IP 2
2019-09-22 12:00 Knivsta IK Svart - FC Arlanda P08 Grön Engvallen IP 2
2019-09-22 15:00 Riala GoIF P08-09 - BKV Norrtälje P08 Blå Lundbyvallen 2
2019-09-22 16:00 Lagga-Långhundra BK - Väddö IF FB 08-09 Stenevi IP 1
2019-09-28 11:00 Väddö IF FB 08-09 - SK Wigör P08 Vikingalunden 1
2019-09-28 11:00 Skepptuna IK - Knivsta IK Svart Skepptuna IP 2
2019-09-29 10:00 BKV Norrtälje P08 Blå - Lagga-Långhundra BK Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-29 12:30 FC Arlanda P08 Grön - Riala GoIF P08-09 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan