Tabell och resultat - P15 G3

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-06-18 19:00 Örsundsbro/IK Nordia - Unik FK 2 - 3 Åvallen 1
2019-06-16 14:30 Heby/Morgongåva SK - Bälinge IF P04 2 - 2 Tegelvallen Konstgräs
2019-06-15 10:00 Fanna BK P04 Svart - Gamla Upsala SK P04 Gul 0 - 2 Fanna IP B-plan
2019-06-11 18:00 Vaksala SK Gul - Unik FK 3 - 8 Årsta IP 1
2019-06-09 16:00 Gamla Upsala SK P04 Gul - Heby/Morgongåva SK 3 - 4 Yrsa IP 1
2019-06-02 14:00 Gamla Upsala SK P04 Gul - Bälinge IF P04 0 - 5 Yrsa IP 1
2019-06-01 14:00 Fanna BK P04 Svart - Vaksala SK Gul 6 - 2 Fanna IP B-plan
2019-05-28 19:00 Örsundsbro/IK Nordia - Fanna BK P04 Svart 3 - 3 Åvallen 1
2019-05-26 17:00 Vaksala SK Gul - Heby/Morgongåva SK 0 - 14 Årsta IP Konstgräs
2019-05-26 17:00 Bälinge IF P04 - Unik FK 1 - 3 Bälinge IP 2
2019-05-21 18:15 Örsundsbro/IK Nordia - Gamla Upsala SK P04 Gul 2 - 1 Åvallen 1
2019-05-19 14:00 Gamla Upsala SK P04 Gul - Vaksala SK Gul 4 - 0 Yrsa IP 1
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Heby/ Morgongåva SK 5 4 1 0 28-8 20 13 2 1 1 0 5-3 2 4 3 3 0 0 23-5 18 9
Unik FK 6 4 1 1 29-16 13 13 1 0 0 1 2-5 -3 0 5 4 1 0 27-11 16 13
Bälinge IF P04 6 3 1 2 21-11 10 10 2 1 0 1 4-5 -1 3 4 2 1 1 17-6 11 7
Örsundsbro/ IK Nordia 5 3 1 1 15-11 4 10 4 2 1 1 11-10 1 7 1 1 0 0 4-1 3 3
Gamla Upsala SK P04 Gul 6 2 1 3 13-14 -1 7 4 1 1 2 10-12 -2 4 2 1 0 1 3-2 1 3
Fanna BK P04 Svart 6 1 1 4 14-23 -9 4 3 1 0 2 8-14 -6 3 3 0 1 2 6-9 -3 1
Vaksala SK Gul 6 0 0 6 6-43 -37 0 4 0 0 4 4-33 -29 0 2 0 0 2 2-10 -8 0
IK Sirius FK P04S Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-14 18:30 Heby/Morgongåva SK - Örsundsbro/IK Nordia Tegelvallen Konstgräs
2019-08-17 14:00 Fanna BK P04 Svart - Heby/Morgongåva SK Fanna IP B-plan
2019-08-18 10:00 Unik FK - Gamla Upsala SK P04 Gul Valsätra Konstgräs
2019-08-18 12:30 Bälinge IF P04 - Vaksala SK Gul Bälinge IP Konstgräs
2019-08-20 18:15 Örsundsbro/IK Nordia - Vaksala SK Gul Åvallen 1
2019-08-24 12:00 Fanna BK P04 Svart - Bälinge IF P04 Fanna IP B-plan
2019-08-25 17:00 Heby/Morgongåva SK - Unik FK Tegelvallen Konstgräs
2019-08-28 18:00 Bälinge IF P04 - Örsundsbro/IK Nordia Bälinge IP 3
2019-09-01 14:00 Unik FK - Fanna BK P04 Svart Valsätra Konstgräs
2019-09-01 17:00 Vaksala SK Gul - Gamla Upsala SK P04 Gul Årsta IP Konstgräs
2019-09-08 13:30 Unik FK - Bälinge IF P04 Valsätra Konstgräs
2019-09-08 14:30 Heby/Morgongåva SK - Vaksala SK Gul Tegelvallen Konstgräs