Spelprogram - Dam 3 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK (DEED) AIK Fotboll AB(Föreningen) Svart, Vit, Svart / Gul
Avesta AIK (D2D) Avesta AIK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
Boo FF (D1D) Boo FF(Föreningen) Vinröd, Svart, Svarta
Enköpings SK UK (D1D) Enköpings SK UK(Föreningen) Grön, Svart, Grön
Enskede IK (D1D) Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
FC Djursholm (D1D) FC Djursholm(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Forsby FF (D2D) Forsby FF(Föreningen) Blå/vit, Svart, Vita
Gamla Upsala SK (D1D) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Hammarby F19 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hässelby SK FF (D1D) Hässelby SK FF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
IK Uppsala Fotboll (DEED) IK Uppsala Fotboll(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
IK Uppsala Fotboll F19 IK Uppsala Fotboll(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Kvarnsvedens IK (DEED) Kvarnsvedens IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Norrby SK (D2D) Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
P18 IK (D1D) P18 IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rimbo IF (D1D) Rimbo IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Segeltorps IF (D2D) Segeltorps IF(Föreningen)
Stuvsta IF (D2D) Stuvsta IF(Föreningen) Grön/svart randig, Svart, Svart
Tierps IF (D3D) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Täby FK (D1D) Täby FK(Föreningen) Blå-Svart, Svart, Blå
Upsala IF (D2D) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Vaksala SK (D2D) Vaksala SK(Föreningen) Svart/gul randiga, Svart, Gula
Älta IF (D2D) Älta IF(Föreningen) Gul, svart, gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-06 15:00 (Uppskj.) Enköpings SK UK (D1D) - Vaksala SK (D2D) Korsängen A Konstgräs
2019-01-12 15:00 Enköpings SK UK (D1D) - IK Uppsala Fotboll F19 Korsängen A Konstgräs
2019-02-03 17:00 IK Uppsala Fotboll (DEED) - AIK (DEED) Lötens IP Konstgräs
2019-02-17 14:00 Gamla Upsala SK (D1D) - Boo FF (D1D) Lötens IP Konstgräs
2019-02-23 13:00 Rimbo IF (D1D) - Norrby SK (D2D) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-02-23 17:00 Gamla Upsala SK (D1D) - Hässelby SK FF (D1D) Lötens IP Konstgräs
2019-02-24 15:00 Enköpings SK UK (D1D) - Avesta AIK (D2D) Korsängen A Konstgräs
2019-03-02 14:00 IK Uppsala Fotboll (DEED) - Gamla Upsala SK (D1D) Lötens IP Konstgräs
2019-03-03 13:00 Rimbo IF (D1D) - Hässelby SK FF (D1D) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-03-03 16:00 Enköpings SK UK (D1D) - Älta IF (D2D) Korsängen A Konstgräs
2019-03-09 14:00 Gamla Upsala SK (D1D) - P18 IK (D1D) Lötens IP Konstgräs
2019-03-09 16:15 (Inst.) IK Uppsala Fotboll F19 - Enköpings SK UK (D1D) Lötens IP Konstgräs
2019-03-17 16:00 Upsala IF (D2D) - Tierps IF (D3D) Valsätra Konstgräs
2019-03-23 14:00 Rimbo IF (D1D) - Stuvsta IF (D2D) Mullevallen Konstgräs
2019-03-23 17:00 IK Uppsala Fotboll (DEED) - Kvarnsvedens IK (DEED) Lötens IP Konstgräs
2019-03-30 12:00 Enköpings SK UK (D1D) - IK Uppsala Fotboll F19 Korsängen A Konstgräs
2019-03-30 14:00 Rimbo IF (D1D) - Täby FK (D1D) Mullevallen Konstgräs
2019-04-06 12:00 Vaksala SK (D2D) - FC Djursholm (D1D) Årsta IP Konstgräs
2019-04-06 17:15 IK Uppsala Fotboll F19 - Hammarby F19 Lötens IP Konstgräs
2019-04-07 12:00 Enköpings SK UK (D1D) - Enskede IK (D1D) Korsängen A Konstgräs
2019-04-07 18:00 Gamla Upsala SK (D1D) - Segeltorps IF (D2D) Lötens IP Konstgräs
2019-04-13 11:40 Upsala IF (D2D) - Forsby FF (D2D) Valsätra Konstgräs
2019-07-27 15:00 Gamla Upsala SK (D1D) - Täby FK (D1D) Sparbankens IP 2