Spelprogram - DM P13 (06)

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Final
2019-08-17 10:40 170365031 Upsala IF - Dalkurd FF Norrtälje Sportcentrum 2
Semifinal
2019-05-05 12:30 170365029 Dalkurd FF - Vaksala SK 9 - 3 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-14 18:00 170365030 Sunnersta AIF Gul/Grön - Upsala IF 2 - 8 Granebergs IO 1
Kvartsfinal
2019-04-26 19:30 170365025 Knivsta IK - Vaksala SK 4 - 7 Årsta IP Konstgräs
2019-04-27 09:30 170365028 BKV Norrtälje Blå - Sunnersta AIF Gul/Grön 1 - 5 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-27 18:15 170365026 Dalkurd FF - Danmarks IF 3 - 0 Österängens IP
2019-04-28 14:00 170365027 IF VP Uppsala - Upsala IF 1 - 8 Stenhagens IP Konstgräs
1/8-final
2019-04-06 08:45 170365019 Danmarks IF - Uppsala-Unga FK 4 - 0 Sävja IP Konstgräs
2019-04-07 09:30 170365021 Upsala IF - Enköpings SK FK 7 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2019-04-10 18:30 170365023 Bälinge IF - Sunnersta AIF Gul/Grön 3 - 4 Bälinge IP Konstgräs
2019-04-13 09:30 170365024 Unik FK - BKV Norrtälje Blå 2 - 3 e.f. Valsätra Konstgräs
2019-04-13 11:00 170365020 BKV Norrtälje Röd - Dalkurd FF 0 - 5 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-13 13:00 170365018 Knivsta IK - IFK Uppsala 3 - 0 Alsike Konstgräs
2019-04-13 18:00 170365017 Vaksala SK - Sunnersta AIF Svart/Vit 5 - 0 Årsta IP Konstgräs
2019-04-14 14:00 170365022 IK Sirius FK - IF VP Uppsala 1 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
1/16-final
170365032 Gamla Upsala SK - Uppsala-Kurd FK Årsta IP Konstgräs
2019-03-24 10:00 170365008 Gamla Upsala SK - Dalkurd FF 1 - 4 Årsta IP Konstgräs
2019-03-29 19:00 170365016 Rosersbergs IK Röd - BKV Norrtälje Blå 1 - 8 Råbergsvallen Konstgräs
2019-03-30 09:30 170365002 Sunnersta AIF Svart/Vit - Fanna BK 8 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-03-30 11:00 170365014 Rimbo IF - Sunnersta AIF Gul/Grön 2 - 3 Mullevallen Konstgräs
2019-03-30 14:15 170365004 IFK Uppsala - Rosersbergs IK Blå 7 - 1 Österängens IP
2019-03-30 14:20 170365010 Hagby IK - Enköpings SK FK 2 - 5 Stenhagens IP Konstgräs
2019-03-30 16:15 170365011 IF VP Uppsala - Films SK 3 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-03-30 18:00 170365012 IK Sirius FK - Roslagsbro IF 2 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
2019-04-03 17:30 170365006 Håbo FF - Uppsala-Unga FK 0 - 7 Gröna Dalens IP Konstgräs