Spelprogram - Futsal F Klass 4 (2007)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gefle IF FF F07 Sara Marklund 0703321111 Vit/Marin/Vit
Gävle GIK FK F06 Thi Thien Thuong Luong 0735301953 Röd/Vit/Röd
Hagaströms SK F07 Johan Holmström 0702729555 Gul/Svart/Gul
Kungsgårdens SK F06/07 Helena Nilsen 0703213615 Marinblå, Vit, Vit
Sandvikens IF F07 Marcus Persson 0702125857 Röd, Vit, Röd
Strömsbro IF blå F07 Nicklas Persson +46706330919 +46706330919 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF orange F07 Nicklas Persson +46706330919 +46706330919 Orange, Blå, Vit
Älvkarleby IK F07 Michael Swedh 0722339769 Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) Älvkarleby IK F07 - Hagaströms SK F07
(Inst.) Strömsbro IF orange F07 - Hagaströms SK F07
(Inst.) Kungsgårdens SK F06/07 - Gefle IF FF F07
(Inst.) Hagaströms SK F07 - Sandvikens IF F07
(Inst.) Strömsbro IF blå F07 - Strömsbro IF orange F07
(Inst.) Gefle IF FF F07 - Älvkarleby IK F07
(Inst.) Älvkarleby IK F07 - Strömsbro IF blå F07
November
2018-11-04 10:00 Strömsbro IF blå F07 - Gefle IF FF F07 Ludvigsbergs Sporthall
2018-11-04 10:30 Gävle GIK FK F06 - Hagaströms SK F07 Ludvigsbergs Sporthall
2018-11-04 11:00 Kungsgårdens SK F06/07 - Sandvikens IF F07 Ludvigsbergs Sporthall
2018-11-04 11:30 Strömsbro IF orange F07 - Älvkarleby IK F07 Ludvigsbergs Sporthall
2018-11-04 12:00 Strömsbro IF blå F07 - Gävle GIK FK F06 Ludvigsbergs Sporthall
2018-11-04 12:30 Gefle IF FF F07 - Hagaströms SK F07 Ludvigsbergs Sporthall
2018-11-04 13:00 Kungsgårdens SK F06/07 - Strömsbro IF orange F07 Ludvigsbergs Sporthall
2018-11-04 13:30 Sandvikens IF F07 - Älvkarleby IK F07 Ludvigsbergs Sporthall
2018-11-04 14:00 Strömsbro IF blå F07 - Hagaströms SK F07 Ludvigsbergs Sporthall
2018-11-04 14:30 Gefle IF FF F07 - Gävle GIK FK F06 Ludvigsbergs Sporthall
2018-11-04 15:00 Kungsgårdens SK F06/07 - Älvkarleby IK F07 Ludvigsbergs Sporthall
2018-11-04 15:30 Sandvikens IF F07 - Strömsbro IF orange F07 Ludvigsbergs Sporthall
2018-11-24 10:00 Älvkarleby IK F07 - Gävle GIK FK F06 Jernvallen B-Hall Plan 2
2018-11-24 10:30 Strömsbro IF orange F07 - Hagaströms SK F07 Jernvallen B-Hall Plan 2
2018-11-24 11:00 Sandvikens IF F07 - Gefle IF FF F07 Jernvallen B-Hall Plan 2
2018-11-24 11:30 Kungsgårdens SK F06/07 - Strömsbro IF blå F07 Jernvallen B-Hall Plan 2
2018-11-24 12:00 Älvkarleby IK F07 - Hagaströms SK F07 Jernvallen B-Hall Plan 2
2018-11-24 12:30 Strömsbro IF orange F07 - Gävle GIK FK F06 Jernvallen B-Hall Plan 2
2018-11-24 13:00 Sandvikens IF F07 - Strömsbro IF blå F07 Jernvallen B-Hall Plan 2
2018-11-24 13:30 Kungsgårdens SK F06/07 - Gefle IF FF F07 Jernvallen B-Hall Plan 2
2018-11-24 14:00 Älvkarleby IK F07 - Strömsbro IF orange F07 Jernvallen B-Hall Plan 2
2018-11-24 14:30 Hagaströms SK F07 - Gävle GIK FK F06 Jernvallen B-Hall Plan 2
2018-11-24 15:00 Kungsgårdens SK F06/07 - Sandvikens IF F07 Jernvallen B-Hall Plan 2
2018-11-24 15:30 Gefle IF FF F07 - Strömsbro IF blå F07 Jernvallen B-Hall Plan 2
Januari
2019-01-13 11:00 Sandvikens IF F07 - Hagaströms SK F07 Ludvigsbergs Sporthall
2019-01-13 11:30 Strömsbro IF orange F07 - Gefle IF FF F07 Ludvigsbergs Sporthall
2019-01-13 12:00 Älvkarleby IK F07 - Strömsbro IF blå F07 Ludvigsbergs Sporthall
2019-01-13 12:30 Kungsgårdens SK F06/07 - Gävle GIK FK F06 Ludvigsbergs Sporthall
2019-01-13 13:00 Sandvikens IF F07 - Gefle IF FF F07 Ludvigsbergs Sporthall
2019-01-13 13:30 Strömsbro IF orange F07 - Hagaströms SK F07 Ludvigsbergs Sporthall
2019-01-13 14:00 Älvkarleby IK F07 - Gävle GIK FK F06 Ludvigsbergs Sporthall
2019-01-13 14:30 Kungsgårdens SK F06/07 - Strömsbro IF blå F07 Ludvigsbergs Sporthall
2019-01-13 15:00 Strömsbro IF orange F07 - Sandvikens IF F07 Ludvigsbergs Sporthall
2019-01-13 15:30 Hagaströms SK F07 - Gefle IF FF F07 Ludvigsbergs Sporthall
2019-01-13 16:00 Älvkarleby IK F07 - Kungsgårdens SK F06/07 Ludvigsbergs Sporthall
2019-01-13 16:30 Strömsbro IF blå F07 - Gävle GIK FK F06 Ludvigsbergs Sporthall
Februari
2019-02-09 10:00 Strömsbro IF blå F07 - Gefle IF FF F07 Gavlehovshallen Nova
2019-02-09 10:30 Strömsbro IF orange F07 - Älvkarleby IK F07 Gavlehovshallen Nova
2019-02-09 11:00 Kungsgårdens SK F06/07 - Hagaströms SK F07 Gavlehovshallen Nova
2019-02-09 11:30 Gävle GIK FK F06 - Sandvikens IF F07 Gavlehovshallen Nova
2019-02-09 12:00 Älvkarleby IK F07 - Strömsbro IF blå F07 Gavlehovshallen Nova
2019-02-09 12:30 Strömsbro IF orange F07 - Gefle IF FF F07 Gavlehovshallen Nova
2019-02-09 13:00 Sandvikens IF F07 - Hagaströms SK F07 Gavlehovshallen Nova
2019-02-09 13:30 Kungsgårdens SK F06/07 - Gävle GIK FK F06 Gavlehovshallen Nova