Spelprogram - Futsal div. 2 Herr

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Al Salam SK Wassim Al-Hajali 0703195733 0703195733 Oliver grön/Svart/Oliver grön
Eskilstuna Babylon IF Dana Hanna 0700728818 Lila , Lila, Svart
Eskilstuna FC Fredrik Eklund 016120070 0707508887 Röd, Vit, Svart
FC Somtuna Sanay Abdifatah Osman 0723986202 0723986202 Blå, Blå, Blå
Fogdö IF Zigge Johansson 0722661309 Grön, Grön, Grön
IFK Mariefred Carl Magnus Lundström 0733625915 Blå,Vit/Blå/Blå
Katrineholms SK FK Futsal Herr Jonas Nilsson 0104764256 Röd/Röd/Röd
Värmbols FC Daniel Andersson 0739778138 Blå/Blå/Blå
Österåkers IS Mathias Zetterberg 0732175287 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-08 18:30 162190004 IFK Mariefred - Österåkers IS 17 - 1 Hammarens Sporthall
2019-11-09 12:30 162190002 Fogdö IF - Al Salam SK 6 - 0 Thomas Arena
2019-11-10 13:30 162190003 FC Somtuna - Eskilstuna Babylon IF 1 - 10 Vilstahallen
2019-11-10 18:00 162190005 Katrineholms SK FK Futsal Herr - Eskilstuna FC 10 - 3 Duveholmshallen
2019-11-17 13:00 162190008 Eskilstuna Babylon IF - IFK Mariefred 3 - 3 Vilstahallen
2019-11-17 15:30 162190009 Al Salam SK - FC Somtuna 6 - 5 Stiga Sports Arena
2019-11-17 19:00 162190007 Österåkers IS - Katrineholms SK FK Futsal Herr 1 - 31 Vingåkers sporthall (Slottsskolan)
2019-11-22 18:30 162190013 IFK Mariefred - Al Salam SK 8 - 3 Hammarens Sporthall
2019-11-24 19:30 162190014 Katrineholms SK FK Futsal Herr - Eskilstuna Babylon IF 4 - 3 Nyhemshallen
December
2019-12-01 14:30 162190017 Värmbols FC - Fogdö IF 6 - 3 Duveholmshallen C
2019-12-01 15:30 162190019 Al Salam SK - Katrineholms SK FK Futsal Herr 4 - 13 Stiga Sports Arena
2019-12-01 18:00 162190018 Eskilstuna Babylon IF - Eskilstuna FC 5 - 4 Stiga Sports Arena A1
2019-12-07 17:30 162190021 FC Somtuna - Värmbols FC 6 - 14 Stiga Sports Arena A2
2019-12-07 19:00 162190025 Österåkers IS - Eskilstuna Babylon IF 3 - 16 Vingåkers sporthall (Slottsskolan)
2019-12-08 11:00 162190024 Eskilstuna FC - Al Salam SK 5 - 3 Stiga Sports Arena
2019-12-15 11:00 162190027 Värmbols FC - IFK Mariefred 7 - 3 Duveholmshallen C
2019-12-15 15:15 162190028 Fogdö IF - FC Somtuna 8 - 5 Karinslunds skola/Sporthall
2019-12-15 18:30 162190029 Al Salam SK - Österåkers IS 13 - 3 Vilstahallen
2019-12-20 18:30 162190031 IFK Mariefred - Fogdö IF 9 - 3 Hammarens Sporthall
2019-12-20 19:30 162190035 Eskilstuna Babylon IF - Al Salam SK 5 - 5 Vilstahallen
2019-12-22 15:00 162190042 Eskilstuna FC - Fogdö IF 6 - 2 Stiga Sports Arena
2019-12-27 19:30 162190032 Katrineholms SK FK Futsal Herr - Värmbols FC 2 - 1 Duveholmshallen
Januari
2020-01-04 12:00 162190039 FC Somtuna - IFK Mariefred 5 - 6 Vilstahallen
2020-01-04 14:00 162190037 Värmbols FC - Eskilstuna FC 13 - 3 Duveholmshallen
2020-01-04 14:30 162190038 Fogdö IF - Katrineholms SK FK Futsal Herr 1 - 10 Karinslunds skola/Sporthall
2020-01-11 14:00 162190041 Katrineholms SK FK Futsal Herr - FC Somtuna 16 - 3 Duveholmshallen
2020-01-11 19:00 162190043 Österåkers IS - Värmbols FC 1 - 21 Vingåkers sporthall (Slottsskolan)
2020-01-17 18:30 162190050 IFK Mariefred - Katrineholms SK FK Futsal Herr 6 - 4 Hammarens Sporthall
2020-01-17 19:00 162190047 Värmbols FC - Eskilstuna Babylon IF Uppskj. Duveholmshallen A
2020-01-18 17:30 162190049 FC Somtuna - Eskilstuna FC 5 - 4 Vilstahallen
2020-01-18 18:30 162190048 Fogdö IF - Österåkers IS 17 - 2 Karinslunds skola/Sporthall
2020-01-25 19:00 162190052 Österåkers IS - FC Somtuna 2 - 21 Vingåkers sporthall (Slottsskolan)
2020-01-26 12:00 162190051 Eskilstuna FC - IFK Mariefred 2 - 8 Vilstahallen
2020-01-26 14:30 162190053 Eskilstuna Babylon IF - Fogdö IF 3 - 0 Vilstahallen
2020-01-26 18:00 162190054 Al Salam SK - Värmbols FC Stiga Sports Arena
Februari
2020-02-02 15:00 162190015 Eskilstuna FC - Österåkers IS Vilstahallen