Spelprogram - Pojkar 11 - Grupp 3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsalam United SK Issam Alsarmini Vit/Vit/Vit
BK Sport P 08 Gul Fredrik Rundqvist 0735361892 Gul/Svart/Gul/svart
Eskilstuna City FK P08 Vit Anders Håkanson 0702230546 BlåVit randig/Blå/Blå
Hällbybrunns IF vit/svart P 11 Johan Lainio 0709462349 Vit Svart inslag/Svart/vita
IFK Eskilstuna P08 vit Alexander Osztovics Blå/Vit/Blå
IFK Mariefred P08 Vit Lisa Basilius Blå,Vit/Blå/Blå
IK Viljan Strängnäs P08 Vit Malin Fällborg Blå/Blå/Blå
Jäders IF P08 Jäders IF Magnus Bergqvist 0730334744 Blå/Blå/Blå
Kvicksunds SK P07-08 Lars Sidestam 0702133382 Vit/Grön/Grön
Nykvarns SK P 08 Vit Andreas Nilsson 0707416833 Blå/Blå/Blå
Skogstorps GOIF P08 Jenny Malmqvist Nurkkala 0706314538 Grön/Vit/Grön
Triangelns IK P2008 Grön Jens Elvén 0707137376 Grön/Svarta/Svarta
Triangelns IK P2008 Svart Jens Elvén 0707137376 Grön/Svarta/Svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 13:30 Alsalam United SK - Jäders IF P08 Jäders IF Fröslunda IP
2019-04-27 16:00 Eskilstuna City FK P08 Vit - IK Viljan Strängnäs P08 Vit Årby IP
2019-04-27 17:00 Hällbybrunns IF vit/svart P 11 - Triangelns IK P2008 Svart Gustavsborgs IP
2019-04-28 09:30 Nykvarns SK P 08 Vit - Kvicksunds SK P07-08 Nykvarns IP
2019-04-28 10:00 Skogstorps GOIF P08 - IFK Mariefred P08 Vit Orrlidens IP
2019-09-04 18:00 Triangelns IK P2008 Grön - IFK Eskilstuna P08 vit Triangelborg
Omgång 2
2019-05-03 18:00 IK Viljan Strängnäs P08 Vit - Skogstorps GOIF P08 Larslunda IP
2019-05-04 11:00 IFK Eskilstuna P08 vit - BK Sport P 08 Gul Balsta IP
2019-05-04 13:00 Kvicksunds SK P07-08 - Eskilstuna City FK P08 Vit Kvicksunds Idrottsplats
2019-05-04 15:00 IFK Mariefred P08 Vit - Alsalam United SK Hammarens IP
2019-05-05 14:00 Triangelns IK P2008 Svart - Nykvarns SK P 08 Vit Triangelborg
2019-05-05 16:00 Jäders IF P08 Jäders IF - Triangelns IK P2008 Grön Kungsvallen
Omgång 3
2019-05-11 11:00 Skogstorps GOIF P08 - Eskilstuna City FK P08 Vit Orrlidens IP
2019-05-11 14:00 Triangelns IK P2008 Svart - Kvicksunds SK P07-08 Triangelborg
2019-05-12 10:00 Alsalam United SK - IK Viljan Strängnäs P08 Vit Fröslunda IP
2019-05-12 13:00 BK Sport P 08 Gul - Jäders IF P08 Jäders IF Ekängens IP
2019-05-12 14:00 Triangelns IK P2008 Grön - IFK Mariefred P08 Vit Triangelborg
2019-05-13 18:30 Hällbybrunns IF vit/svart P 11 - IFK Eskilstuna P08 vit Gustavsborgs IP
Omgång 4
2019-05-19 10:00 Eskilstuna City FK P08 Vit - Alsalam United SK Årby IP
2019-05-24 18:30 Jäders IF P08 Jäders IF - Hällbybrunns IF vit/svart P 11 Kungsvallen
2019-05-26 10:00 IK Viljan Strängnäs P08 Vit - Triangelns IK P2008 Grön Larslunda IP
2019-05-26 11:00 Kvicksunds SK P07-08 - Skogstorps GOIF P08 Kvicksunds Idrottsplats
2019-05-28 18:30 IFK Mariefred P08 Vit - BK Sport P 08 Gul Hammarens IP
2019-05-28 18:30 IFK Eskilstuna P08 vit - Nykvarns SK P 08 Vit Balsta IP
Omgång 5
2019-05-29 19:00 Triangelns IK P2008 Grön - Eskilstuna City FK P08 Vit Triangelborg
2019-05-30 13:00 Triangelns IK P2008 Svart - IFK Eskilstuna P08 vit Triangelborg
2019-06-01 14:30 Hällbybrunns IF vit/svart P 11 - IFK Mariefred P08 Vit Gustavsborgs IP
2019-06-02 10:00 Alsalam United SK - Skogstorps GOIF P08 Fröslunda IP
2019-06-02 13:00 BK Sport P 08 Gul - IK Viljan Strängnäs P08 Vit Ekängens IP
2019-06-02 13:15 Nykvarns SK P 08 Vit - Jäders IF P08 Jäders IF Nykvarns IP
Omgång 6
2019-06-07 18:30 Jäders IF P08 Jäders IF - Triangelns IK P2008 Svart Kungsvallen
2019-06-08 10:00 Eskilstuna City FK P08 Vit - BK Sport P 08 Gul Årby IP
2019-06-08 12:00 IFK Mariefred P08 Vit - Nykvarns SK P 08 Vit Hammarens IP
2019-06-09 10:00 Skogstorps GOIF P08 - Triangelns IK P2008 Grön Orrlidens IP
2019-06-09 11:00 Kvicksunds SK P07-08 - Alsalam United SK Kvicksunds Idrottsplats
2019-06-09 14:00 IK Viljan Strängnäs P08 Vit - Hällbybrunns IF vit/svart P 11 Larslunda IP
Omgång 7
2019-06-15 14:00 Triangelns IK P2008 Svart - IFK Mariefred P08 Vit Triangelborg
2019-06-16 10:45 Triangelns IK P2008 Grön - Alsalam United SK Triangelborg
2019-06-16 11:45 Nykvarns SK P 08 Vit - IK Viljan Strängnäs P08 Vit Nykvarns IP
2019-06-16 13:00 Hällbybrunns IF vit/svart P 11 - Eskilstuna City FK P08 Vit Gustavsborgs IP
2019-06-16 13:00 BK Sport P 08 Gul - Skogstorps GOIF P08 Ekängens IP
2019-06-16 16:00 IFK Eskilstuna P08 vit - Kvicksunds SK P07-08 Balsta IP
Omgång 8
2019-06-23 10:00 Alsalam United SK - BK Sport P 08 Gul Fröslunda IP
2019-06-23 11:30 Eskilstuna City FK P08 Vit - Nykvarns SK P 08 Vit Årby IP
2019-06-23 12:00 IK Viljan Strängnäs P08 Vit - Triangelns IK P2008 Svart Larslunda IP
2019-06-23 14:00 Skogstorps GOIF P08 - Hällbybrunns IF vit/svart P 11 Orrlidens IP
2019-06-23 16:00 Jäders IF P08 Jäders IF - IFK Eskilstuna P08 vit Kungsvallen
2019-06-26 18:30 Kvicksunds SK P07-08 - Triangelns IK P2008 Grön Kvicksunds Idrottsplats
Omgång 9
2019-06-28 18:30 Jäders IF P08 Jäders IF - Kvicksunds SK P07-08 Kungsvallen
2019-06-29 10:00 Hällbybrunns IF vit/svart P 11 - Alsalam United SK Gustavsborgs IP
2019-06-29 11:45 Nykvarns SK P 08 Vit - Skogstorps GOIF P08 Nykvarns IP
2019-06-29 12:00 Triangelns IK P2008 Svart - Eskilstuna City FK P08 Vit Triangelborg
2019-06-30 16:00 IFK Eskilstuna P08 vit - IFK Mariefred P08 Vit Balsta IP
2019-08-31 11:00 BK Sport P 08 Gul - Triangelns IK P2008 Grön Ekängens IP
Omgång 10
2019-08-17 10:00 Alsalam United SK - Nykvarns SK P 08 Vit Fröslunda IP
2019-08-17 10:00 Skogstorps GOIF P08 - Triangelns IK P2008 Svart Orrlidens IP
2019-08-17 11:00 Kvicksunds SK P07-08 - BK Sport P 08 Gul Kvicksunds Idrottsplats
2019-08-17 12:00 IFK Mariefred P08 Vit - Jäders IF P08 Jäders IF Hammarens IP
2019-08-17 14:00 Triangelns IK P2008 Grön - Hällbybrunns IF vit/svart P 11 Triangelborg
2019-08-18 12:30 IK Viljan Strängnäs P08 Vit - IFK Eskilstuna P08 vit Larslunda IP
Omgång 11
2019-08-23 18:30 Jäders IF P08 Jäders IF - IK Viljan Strängnäs P08 Vit Kungsvallen
2019-08-24 13:30 IFK Mariefred P08 Vit - Kvicksunds SK P07-08 Hammarens IP
2019-08-24 16:45 Nykvarns SK P 08 Vit - Triangelns IK P2008 Grön Nykvarns IP
2019-08-25 11:00 IFK Eskilstuna P08 vit - Eskilstuna City FK P08 Vit Balsta IP
2019-08-25 11:00 Triangelns IK P2008 Svart - Alsalam United SK Triangelborg
2019-08-25 16:00 Hällbybrunns IF vit/svart P 11 - BK Sport P 08 Gul Gustavsborgs IP
Omgång 12
2019-08-28 18:00 Triangelns IK P2008 Grön - Triangelns IK P2008 Svart Triangelborg
2019-09-01 12:00 Kvicksunds SK P07-08 - Hällbybrunns IF vit/svart P 11 Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-01 14:00 IK Viljan Strängnäs P08 Vit - IFK Mariefred P08 Vit Larslunda IP
2019-09-01 14:30 Eskilstuna City FK P08 Vit - Jäders IF P08 Jäders IF Årby IP
2019-09-12 18:00 BK Sport P 08 Gul - Nykvarns SK P 08 Vit Ekängens IP
2019-09-21 13:00 Skogstorps GOIF P08 - IFK Eskilstuna P08 vit Orrlidens IP
Omgång 13
2019-09-07 11:00 Jäders IF P08 Jäders IF - Skogstorps GOIF P08 Kungsvallen
2019-09-07 15:15 Nykvarns SK P 08 Vit - Hällbybrunns IF vit/svart P 11 Nykvarns IP
2019-09-08 10:00 IFK Mariefred P08 Vit - Eskilstuna City FK P08 Vit Hammarens IP
2019-09-08 11:00 IFK Eskilstuna P08 vit - Alsalam United SK Balsta IP
2019-09-08 15:00 Triangelns IK P2008 Svart - BK Sport P 08 Gul Triangelborg
2019-09-08 16:00 IK Viljan Strängnäs P08 Vit - Kvicksunds SK P07-08 Larslunda IP
Omgång 14
2019-09-14 10:00 Alsalam United SK - IFK Eskilstuna P08 vit Fröslunda IP
2019-09-15 11:00 Kvicksunds SK P07-08 - IK Viljan Strängnäs P08 Vit Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-15 12:00 Skogstorps GOIF P08 - Jäders IF P08 Jäders IF Orrlidens IP
2019-09-15 13:00 BK Sport P 08 Gul - Triangelns IK P2008 Svart Ekängens IP
2019-09-15 13:00 Eskilstuna City FK P08 Vit - IFK Mariefred P08 Vit Årby IP
2019-09-21 10:00 Hällbybrunns IF vit/svart P 11 - Nykvarns SK P 08 Vit Gustavsborgs IP
Omgång 15
2019-09-01 16:00 IFK Eskilstuna P08 vit - Skogstorps GOIF P08 Balsta IP
2019-09-21 13:30 IFK Mariefred P08 Vit - IK Viljan Strängnäs P08 Vit Hammarens IP
2019-09-22 14:00 Triangelns IK P2008 Svart - Triangelns IK P2008 Grön Triangelborg
2019-09-22 15:00 Jäders IF P08 Jäders IF - Eskilstuna City FK P08 Vit Kungsvallen
2019-09-22 16:00 Nykvarns SK P 08 Vit - BK Sport P 08 Gul Nykvarns IP
2019-09-22 17:00 Hällbybrunns IF vit/svart P 11 - Kvicksunds SK P07-08 Gustavsborgs IP
Omgång 16
2019-09-28 10:00 Alsalam United SK - Triangelns IK P2008 Svart Fröslunda IP
2019-09-28 11:00 IK Viljan Strängnäs P08 Vit - Jäders IF P08 Jäders IF Larslunda IP
2019-09-28 14:00 Triangelns IK P2008 Grön - Nykvarns SK P 08 Vit Triangelborg
2019-09-28 14:30 Eskilstuna City FK P08 Vit - IFK Eskilstuna P08 vit Årby IP
2019-09-29 11:00 Kvicksunds SK P07-08 - IFK Mariefred P08 Vit Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-29 13:00 BK Sport P 08 Gul - Hällbybrunns IF vit/svart P 11 Ekängens IP