Spelprogram - Flickor 10 - Grupp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
DFK Värmbol 0910 0910 Sophia Odre 0768866698 Blå/Blå/Blå
Dunkers IF F-09 Louise Karlsson 015720323 Svart/svart/Svart/Svart
Eskilstuna United DFF F09 (Blå) Henrik Malmlöf 0767691264 Blå/Blå/Bl��
Hällbybrunns IF Dennis Lindholm Vit Svart inslag/Svart/vita
IFK Mariefred F09 Cecilia Löf 0737341267 Blå,Vit/Blå/Blå
IK Viljan Strängnäs F09 Blå Peter Jedar 015220027 0730789804 Blå/Blå/Blå
Jäders IF F09/10 Henrik Pettersson 0703605259 Blå/Blå/Blå
Kvicksunds SK F09 Janna Hagman 0700838659 Vit/Grön/Grön
Nykvarns SK F 09 Linda Kristina Hedenstrand 0702215502 Blå/Blå/Blå
Åkers IF F09-10 Johan Kjellström Gul/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 14:30 Eskilstuna United DFF F09 (Blå) - Jäders IF F09/10 Årby IP
2019-04-28 09:30 Nykvarns SK F 09 - IFK Mariefred F09 Nykvarns IP
2019-04-29 18:00 Hällbybrunns IF - Dunkers IF F-09 Gustavsborgs IP
2019-05-18 10:00 IK Viljan Strängnäs F09 Blå - DFK Värmbol 0910 0910 Larslunda IP
2019-06-25 18:30 Kvicksunds SK F09 - Åkers IF F09-10 Kvicksunds Idrottsplats
Omgång 2
2019-05-02 19:00 Dunkers IF F-09 - Eskilstuna United DFF F09 (Blå) Dalvallen
2019-05-04 10:00 Jäders IF F09/10 - Kvicksunds SK F09 Kungsvallen
2019-05-05 14:30 IFK Mariefred F09 - IK Viljan Strängnäs F09 Blå Hammarens IP
2019-05-05 14:30 DFK Värmbol 0910 0910 - Hällbybrunns IF Backavallen
2019-07-07 10:00 Åkers IF F09-10 - Nykvarns SK F 09 Bruksvallen Åker
Omgång 3
2019-05-11 10:00 Nykvarns SK F 09 - Jäders IF F09/10 Nykvarns IP
2019-05-11 11:00 Kvicksunds SK F09 - Eskilstuna United DFF F09 (Blå) Kvicksunds Idrottsplats
2019-05-11 14:00 Hällbybrunns IF - IFK Mariefred F09 Gustavsborgs IP
2019-05-12 10:00 IK Viljan Strängnäs F09 Blå - Åkers IF F09-10 Larslunda IP
2019-05-12 13:30 DFK Värmbol 0910 0910 - Dunkers IF F-09 Backavallen
Omgång 4
2019-05-19 13:00 Eskilstuna United DFF F09 (Blå) - Nykvarns SK F 09 Årby IP
2019-05-23 19:00 Dunkers IF F-09 - Kvicksunds SK F09 Dalvallen
2019-05-25 10:00 Jäders IF F09/10 - IK Viljan Strängnäs F09 Blå Kungsvallen
2019-05-25 12:45 DFK Värmbol 0910 0910 - IFK Mariefred F09 Backavallen
2019-05-26 10:00 Åkers IF F09-10 - Hällbybrunns IF Bruksvallen Åker
Omgång 5
2019-06-01 13:00 Hällbybrunns IF - Jäders IF F09/10 Gustavsborgs IP
2019-06-02 10:15 Nykvarns SK F 09 - Kvicksunds SK F09 Nykvarns IP
2019-06-02 14:30 IK Viljan Strängnäs F09 Blå - Dunkers IF F-09 Larslunda IP
2019-06-02 14:30 IFK Mariefred F09 - Eskilstuna United DFF F09 (Blå) Hammarens IP
2019-06-02 14:30 DFK Värmbol 0910 0910 - Åkers IF F09-10 Backavallen
Omgång 6
2019-06-07 18:30 Eskilstuna United DFF F09 (Blå) - Hällbybrunns IF Årby IP
2019-06-08 10:00 Jäders IF F09/10 - DFK Värmbol 0910 0910 Kungsvallen
2019-06-09 10:00 Åkers IF F09-10 - IFK Mariefred F09 Bruksvallen Åker
2019-06-09 12:00 Dunkers IF F-09 - Nykvarns SK F 09 Dalvallen
2019-06-15 10:00 Kvicksunds SK F09 - IK Viljan Strängnäs F09 Blå Kvicksunds Idrottsplats
Omgång 7
2019-06-16 14:30 IK Viljan Strängnäs F09 Blå - Nykvarns SK F 09 Larslunda IP
2019-06-16 14:30 IFK Mariefred F09 - Jäders IF F09/10 Hammarens IP
2019-06-16 14:30 DFK Värmbol 0910 0910 - Eskilstuna United DFF F09 (Blå) Backavallen
2019-06-16 15:00 Hällbybrunns IF - Kvicksunds SK F09 Gustavsborgs IP
2019-08-20 19:00 Åkers IF F09-10 - Dunkers IF F-09 Bruksvallen Åker
Omgång 8
2019-06-20 18:30 Eskilstuna United DFF F09 (Blå) - IK Viljan Strängnäs F09 Blå Årby IP
2019-06-23 10:30 Nykvarns SK F 09 - Hällbybrunns IF Nykvarns IP
2019-06-23 11:00 Kvicksunds SK F09 - DFK Värmbol 0910 0910 Kvicksunds Idrottsplats
2019-06-23 12:00 Dunkers IF F-09 - IFK Mariefred F09 Dalvallen
2019-06-23 13:00 Jäders IF F09/10 - Åkers IF F09-10 Kungsvallen
Omgång 9
2019-06-29 10:00 Jäders IF F09/10 - Dunkers IF F-09 Kungsvallen
2019-06-30 13:00 IFK Mariefred F09 - Kvicksunds SK F09 Hammarens IP
2019-06-30 14:30 DFK Värmbol 0910 0910 - Nykvarns SK F 09 Backavallen
2019-07-02 18:30 Åkers IF F09-10 - Eskilstuna United DFF F09 (Blå) Bruksvallen Åker
2019-07-04 18:00 Hällbybrunns IF - IK Viljan Strängnäs F09 Blå Gustavsborgs IP
Omgång 10
2019-08-15 19:00 Dunkers IF F-09 - Jäders IF F09/10 Dalvallen
2019-08-17 11:00 Kvicksunds SK F09 - IFK Mariefred F09 Kvicksunds Idrottsplats
2019-08-18 10:00 IK Viljan Strängnäs F09 Blå - Hällbybrunns IF Larslunda IP
2019-08-18 13:00 Nykvarns SK F 09 - DFK Värmbol 0910 0910 Nykvarns IP
2019-08-18 16:00 Eskilstuna United DFF F09 (Blå) - Åkers IF F09-10 Årby IP
Omgång 11
2019-08-24 10:00 IK Viljan Strängnäs F09 Blå - Eskilstuna United DFF F09 (Blå) Larslunda IP
2019-08-25 10:00 Åkers IF F09-10 - Jäders IF F09/10 Bruksvallen Åker
2019-08-25 14:30 IFK Mariefred F09 - Dunkers IF F-09 Hammarens IP
2019-08-25 14:30 DFK Värmbol 0910 0910 - Kvicksunds SK F09 Backavallen
2019-08-26 19:00 Hällbybrunns IF - Nykvarns SK F 09 Gustavsborgs IP
Omgång 12
2019-08-31 10:00 Jäders IF F09/10 - IFK Mariefred F09 Kungsvallen
2019-08-31 14:30 Eskilstuna United DFF F09 (Blå) - DFK Värmbol 0910 0910 Årby IP
2019-09-01 10:30 Kvicksunds SK F09 - Hällbybrunns IF Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-01 11:30 Nykvarns SK F 09 - IK Viljan Strängnäs F09 Blå Nykvarns IP
2019-09-01 12:00 Dunkers IF F-09 - Åkers IF F09-10 Dalvallen
Omgång 13
2019-09-05 18:15 IK Viljan Strängnäs F09 Blå - Kvicksunds SK F09 Larslunda IP
2019-09-07 12:15 Nykvarns SK F 09 - Dunkers IF F-09 ICA Vallen
2019-09-08 13:30 DFK Värmbol 0910 0910 - Jäders IF F09/10 Backavallen
2019-09-08 14:30 IFK Mariefred F09 - Åkers IF F09-10 Hammarens IP
2019-09-09 18:30 Hällbybrunns IF - Eskilstuna United DFF F09 (Blå) Gustavsborgs IP
Omgång 14
2019-09-14 10:00 Jäders IF F09/10 - Hällbybrunns IF Kungsvallen
2019-09-14 13:00 Eskilstuna United DFF F09 (Blå) - IFK Mariefred F09 Årby IP
2019-09-15 10:00 Åkers IF F09-10 - DFK Värmbol 0910 0910 Bruksvallen Åker
2019-09-15 12:00 Dunkers IF F-09 - IK Viljan Strängnäs F09 Blå Dalvallen
2019-09-15 15:00 Kvicksunds SK F09 - Nykvarns SK F 09 Kvicksunds Idrottsplats
Omgång 15
2019-09-21 10:00 IK Viljan Strängnäs F09 Blå - Jäders IF F09/10 Larslunda IP
2019-09-21 14:00 Hällbybrunns IF - Åkers IF F09-10 Gustavsborgs IP
2019-09-22 11:00 Kvicksunds SK F09 - Dunkers IF F-09 Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-22 11:15 Nykvarns SK F 09 - Eskilstuna United DFF F09 (Blå) Nykvarns IP
2019-09-22 13:30 IFK Mariefred F09 - DFK Värmbol 0910 0910
Omgång 16
2019-09-28 10:00 (Inst.) Jäders IF F09/10 - Nykvarns SK F 09 Kungsvallen
2019-09-29 10:00 Eskilstuna United DFF F09 (Blå) - Kvicksunds SK F09 Årby IP
2019-09-29 10:00 Åkers IF F09-10 - IK Viljan Strängnäs F09 Blå Bruksvallen Åker
2019-09-29 12:00 Dunkers IF F-09 - DFK Värmbol 0910 0910 Dalvallen
2019-09-29 14:30 IFK Mariefred F09 - Hällbybrunns IF Hammarens IP