Spelprogram - Flickor 14 Div 3 - Grupp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 Magnus Vesterhav 0706736466 Gula, Svart, Gula
BK Sport F 05 Magnus Lindholm 0737088596 Gul/Svart/Gul/svart
DFK Värmbol 05 Mattias Johansson 0703008224 Blå/Blå/Blå
IFK Mariefred F05 Åsa Karlsson 0734444944 Blå,Vit/Blå/Blå
IK Viljan Strängnäs F05/06 Mikael Hillerdal 015216228 0707811945 Blå/Blå/Blå
Jäders IF F05/06 Jimmy Larsson Blå/Blå/Blå
Kvicksunds SK F04-06 Mattias Öberg 0700862011 Vit/Grön/Grön
New Mill Indians SK F0506 Ann-Christin Lindén 0703144524 Svart/Svart/Svartröd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:30 162300004 Jäders IF F05/06 - BK Sport F 05 3 - 1 Kungsvallen
2019-04-28 11:00 162300041 DFK Värmbol 05 - IFK Mariefred F05 9 - 2 Backavallen
2019-04-28 12:00 162300003 ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 - New Mill Indians SK F0506 1 - 4 Orrlidens IP
Maj
2019-05-01 13:00 162300005 IK Viljan Strängnäs F05/06 - Kvicksunds SK F04-06 1 - 3 Larslunda IP
2019-05-04 11:00 162300006 Kvicksunds SK F04-06 - Jäders IF F05/06 6 - 0 Kvicksunds Idrottsplats
2019-05-04 12:45 162300008 New Mill Indians SK F0506 - IFK Mariefred F05 0 - 1 Nykvarns IP
2019-05-05 11:00 162300007 BK Sport F 05 - ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 4 - 2 Ekängens IP
2019-05-09 19:00 162300014 Jäders IF F05/06 - IK Viljan Strängnäs F05/06 3 - 1 Kungsvallen
2019-05-11 11:00 162300013 ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 - Kvicksunds SK F04-06 0 - 7 Åsborgen
2019-05-12 12:30 162300011 DFK Värmbol 05 - New Mill Indians SK F0506 1 - 3 Backavallen
2019-05-17 18:30 162300044 New Mill Indians SK F0506 - Jäders IF F05/06 7 - 1 Nykvarns IP
2019-05-18 11:00 162300017 Kvicksunds SK F04-06 - IFK Mariefred F05 8 - 3 Kvicksunds Idrottsplats
2019-05-18 13:00 162300016 IK Viljan Strängnäs F05/06 - ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 2 - 3 Larslunda IP
2019-05-19 11:00 162300018 BK Sport F 05 - DFK Värmbol 05 2 - 6 Ekängens IP
2019-05-22 18:30 162300023 ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 - Jäders IF F05/06 1 - 5 Kungsvallen
2019-05-25 11:00 162300021 DFK Värmbol 05 - Kvicksunds SK F04-06 2 - 4 Backavallen
2019-05-26 12:00 162300012 IFK Mariefred F05 - BK Sport F 05 1 - 2 Hammarens IP
2019-05-26 17:15 162300024 New Mill Indians SK F0506 - IK Viljan Strängnäs F05/06 6 - 1 Nykvarns IP
2019-05-29 19:00 162300026 Jäders IF F05/06 - IFK Mariefred F05 0 - 4 Kungsvallen
Juni
2019-06-01 11:00 162300039 Kvicksunds SK F04-06 - BK Sport F 05 0 - 0 Kvicksunds Idrottsplats
2019-06-02 11:00 162300027 IK Viljan Strängnäs F05/06 - DFK Värmbol 05 1 - 2 Larslunda IP
2019-06-02 11:00 162300029 BK Sport F 05 - New Mill Indians SK F0506 1 - 4 Ekängens IP
2019-06-08 14:00 162300032 IFK Mariefred F05 - ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 5 - 0 Hammarens IP
2019-06-09 10:45 162300034 New Mill Indians SK F0506 - Kvicksunds SK F04-06 4 - 1 Nykvarns IP
2019-06-09 11:00 162300031 DFK Värmbol 05 - Jäders IF F05/06 2 - 1 Backavallen
2019-06-16 13:00 162300038 IK Viljan Strängnäs F05/06 - IFK Mariefred F05 2 - 4 Larslunda IP
2019-06-16 17:00 162300036 ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 - DFK Värmbol 05 2 - 14 Orrlidens IP
2019-06-18 18:30 162300046 IFK Mariefred F05 - DFK Värmbol 05 0 - 1 Hammarens IP
2019-06-23 13:00 162300051 DFK Värmbol 05 - ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 4 - 2 Backavallen
2019-06-25 19:00 162300053 BK Sport F 05 - Kvicksunds SK F04-06 1 - 3 Ekängens IP
Juli
2019-07-03 18:30 162300049 IK Viljan Strängnäs F05/06 - BK Sport F 05 1 - 2 Vasavallen KG
Augusti
2019-08-17 11:00 162300057 Jäders IF F05/06 - DFK Värmbol 05 4 - 11 Kungsvallen
2019-08-22 18:45 162300048 Jäders IF F05/06 - New Mill Indians SK F0506 1 - 9 Kungsvallen
2019-08-24 14:00 162300052 IFK Mariefred F05 - IK Viljan Strängnäs F05/06 1 - 3 Hammarens IP
2019-08-25 12:30 162300061 DFK Värmbol 05 - IK Viljan Strängnäs F05/06 1 - 1 Backavallen
2019-08-25 14:30 162300064 New Mill Indians SK F0506 - BK Sport F 05 7 - 1 Nykvarns IP
2019-08-31 11:00 162300068 Kvicksunds SK F04-06 - DFK Värmbol 05 6 - 1 Kvicksunds Idrottsplats
2019-08-31 14:00 162300066 ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 - Jäders IF F05/06 3 - 2 Orrlidens IP
September
2019-09-01 11:00 162300067 IK Viljan Strängnäs F05/06 - New Mill Indians SK F0506 2 - 4 Larslunda IP
2019-09-04 18:30 162300043 BK Sport F 05 - IK Viljan Strängnäs F05/06 3 - 0 Ekängens IP
2019-09-05 19:00 162300059 Kvicksunds SK F04-06 - New Mill Indians SK F0506 1 - 3 Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-07 11:00 162300073 ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 - IK Viljan Strängnäs F05/06 1 - 6 Gyllingsvallen
2019-09-08 11:00 162300071 DFK Värmbol 05 - BK Sport F 05 6 - 1 Backavallen
2019-09-10 18:00 162300062 IFK Mariefred F05 - Jäders IF F05/06 4 - 1 Hammarens IP
2019-09-14 10:00 162300076 IK Viljan Strängnäs F05/06 - Jäders IF F05/06 11 - 1 Larslunda IP
2019-09-14 11:00 162300077 Kvicksunds SK F04-06 - ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 Uppskj. Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-15 16:45 162300079 New Mill Indians SK F0506 - DFK Värmbol 05 1 - 0 Nykvarns IP
2019-09-17 18:30 162300086 Kvicksunds SK F04-06 - IK Viljan Strängnäs F05/06 3 - 1 Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-21 11:00 162300083 ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 - BK Sport F 05 0 - 4 Orrlidens IP
2019-09-21 14:00 162300082 IFK Mariefred F05 - New Mill Indians SK F0506 0 - 4 Hammarens IP
2019-09-22 14:00 162300072 IFK Mariefred F05 - Kvicksunds SK F04-06 1 - 13 Hammarens IP
2019-09-26 18:00 162300084 Jäders IF F05/06 - Kvicksunds SK F04-06 1 - 5 Kungsvallen
2019-09-28 15:00 162300056 ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 - IFK Mariefred F05 Gyllingsvallen
2019-09-29 11:00 162300087 BK Sport F 05 - Jäders IF F05/06 3 - 1 Ekängens IP
Oktober
2019-10-05 11:00 162300078 BK Sport F 05 - IFK Mariefred F05 11 - 0 Ekängens IP
2019-10-07 18:30 162300088 New Mill Indians SK F0506 - ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 4 - 1 Nykvarns IP