Spelprogram - Flickor 11v11 Grön B Vår (VFF/ÖLFF)

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 11:00 213161001 Gideonsbergs IF F04 - Sala FF F04-05 7 - 2 Önsta IP B
2019-05-05 11:00 213161002 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Kopparberg BK Kopparberg BK F 15/17 2 - 0 Råssvallen
2019-05-05 17:00 213161003 Barkarö SK F03-05 - Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK 5 - 0 Barkarö IP
2019-05-09 19:00 213161004 Lillån FK/Rynninge - Västanfors IF FK F04-05 blå 0 - 1 Lillåvallen Konstgräs
2019-05-11 10:30 213161005 Västanfors IF FK F04-05 blå - Gideonsbergs IF F04 3 - 1 Fagerliden (konstgräs)
2019-05-11 11:00 213161008 Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK - Lillån FK/Rynninge 0 - 1 Hökåsen IP
2019-05-12 12:00 213161006 Kopparberg BK Kopparberg BK F 15/17 - Barkarö SK F03-05 0 - 3 Olofsvallen
2019-05-16 19:00 213161012 Lillån FK/Rynninge - Gideonsbergs IF F04 1 - 3 Lillåvallen
2019-05-18 11:00 213161011 Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK - Kopparberg BK Kopparberg BK F 15/17 4 - 0 Hökåsen IP
2019-05-19 11:00 213161009 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Västanfors IF FK F04-05 blå 0 - 1 Råssvallen
2019-05-19 14:00 213161010 Barkarö SK F03-05 - Sala FF F04-05 5 - 2 Barkarö IP
2019-05-23 19:00 213161015 Sala FF F04-05 - Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK 3 - 1 Lärkans Sportfält
2019-05-25 11:00 213161014 Gideonsbergs IF F04 - Guldsmedsh.-Stråssa BK 6 - 0 Önsta IP B
2019-05-26 16:00 213161016 Kopparberg BK Kopparberg BK F 15/17 - Lillån FK/Rynninge 1 - 4 Olofsvallen
2019-05-27 18:00 213161018 Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK - Västanfors IF FK F04-05 blå 1 - 3 Hökåsen IP
2019-05-27 19:00 213161007 Sala FF F04-05 - Guldsmedsh.-Stråssa BK 1 - 0 Lärkans Sportfält
2019-05-29 18:00 213161017 Barkarö SK F03-05 - Gideonsbergs IF F04 0 - 9 Barkarö IP
Juni
2019-06-01 11:00 213161013 Västanfors IF FK F04-05 blå - Barkarö SK F03-05 3 - 2 Fagerliden
2019-06-02 11:00 213161020 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Lillån FK/Rynninge 0 - 8 Råssvallen
2019-06-02 12:00 213161019 Kopparberg BK Kopparberg BK F 15/17 - Sala FF F04-05 0 - 4 Olofsvallen
2019-06-08 11:00 213161024 Lillån FK/Rynninge - Sala FF F04-05 3 - 2 Lillåvallen
2019-06-09 11:00 213161023 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Barkarö SK F03-05 0 - 5 Råssvallen
2019-06-09 15:00 213161022 Gideonsbergs IF F04 - Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK 3 - 2 Önsta IP B
2019-06-09 16:30 213161021 Västanfors IF FK F04-05 blå - Kopparberg BK Kopparberg BK F 15/17 10 - 0 Fagerliden
2019-06-12 19:00 213161025 Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK - Guldsmedsh.-Stråssa BK 6 - 3 Ängen Hökåsen
2019-06-12 19:00 213161027 Sala FF F04-05 - Västanfors IF FK F04-05 blå 3 - 6 Lärkans Sportfält
2019-06-15 15:30 213161028 Barkarö SK F03-05 - Lillån FK/Rynninge 4 - 2 Barkarö IP
2019-06-16 12:00 213161026 Kopparberg BK Kopparberg BK F 15/17 - Gideonsbergs IF F04 0 - 13 Olofsvallen