Spelprogram - P10 Röd:4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsike IF P09 Svart Johanna Thyselius Nilsson 0731540091 Gul/Svart/Gula svart rand
Danmarks IF P09 Röd Peter Westman +46703377537 Röd/vit/röd/röd
Fanna BK P09 Svart Fredrik Åke Johansson Svart/Svart/Svart
IK Fyris P09 Opal James Montgomery 0702982712 0702982712 Svart/Svart/Svart
Knarrbacken FC Pantrar Jeanette Lindblad 0767602712 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Sigtuna IF FK P09 Svart Linda Nordenstam 0702275195 Blå/Blå/Blå
Vaksala SK Gul 1 Andreas Andersson Svart/gul randiga/Svart/Gula
Vreta IF Magnus Towner 0707797158 Blå/vit/blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-04 10:00 Fanna BK P09 Svart - Alsike IF P09 Svart Fanna IP C-plan
2019-05-05 10:00 Knarrbacken FC Pantrar - Danmarks IF P09 Röd Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-05-05 14:30 IK Fyris P09 Opal - Vaksala SK Gul 1 Stenhagens IP 3
2019-05-05 15:15 Vreta IF - Sigtuna IF FK P09 Svart Stenhagens IP Konstgräs
Omgång 2
2019-05-11 10:30 Sigtuna IF FK P09 Svart - IK Fyris P09 Opal Ansgarsvallen 4
2019-05-12 10:00 Alsike IF P09 Svart - Danmarks IF P09 Röd Brunnbyvallen 1
2019-05-12 13:00 Knarrbacken FC Pantrar - Vreta IF Gröna Dalens IP 3
2019-05-12 14:00 Vaksala SK Gul 1 - Fanna BK P09 Svart Årsta IP 5
Omgång 3
2019-05-18 12:00 IK Fyris P09 Opal - Knarrbacken FC Pantrar Stenhagens IP 3
2019-05-19 10:15 Alsike IF P09 Svart - Vaksala SK Gul 1 Alsike Konstgräs
2019-05-19 14:00 Fanna BK P09 Svart - Sigtuna IF FK P09 Svart Fanna IP C-plan
2019-05-19 15:15 Vreta IF - Danmarks IF P09 Röd Stenhagens IP Konstgräs
Omgång 4
2019-05-25 10:30 Sigtuna IF FK P09 Svart - Alsike IF P09 Svart Ansgarsvallen 4
2019-05-25 13:00 Danmarks IF P09 Röd - Vaksala SK Gul 1 Danelid 6
2019-05-26 10:00 Knarrbacken FC Pantrar - Fanna BK P09 Svart Gröna Dalens IP 2
2019-05-26 15:15 Vreta IF - IK Fyris P09 Opal Stenhagens IP Konstgräs
Omgång 5
2019-06-02 10:00 Fanna BK P09 Svart - Vreta IF Fanna IP C-plan
2019-06-02 11:45 Alsike IF P09 Svart - Knarrbacken FC Pantrar Alsike Konstgräs
2019-06-02 14:00 IK Fyris P09 Opal - Danmarks IF P09 Röd Stenhagens IP 3
2019-06-02 14:30 Vaksala SK Gul 1 - Sigtuna IF FK P09 Svart Årsta IP 4
Omgång 6
2019-06-06 10:00 IK Fyris P09 Opal - Fanna BK P09 Svart Stenhagens IP 3
2019-06-08 11:30 Knarrbacken FC Pantrar - Vaksala SK Gul 1 Gröna Dalens IP 2
2019-06-11 18:30 Vreta IF - Alsike IF P09 Svart Stenhagens IP Konstgräs
2019-06-12 18:30 Danmarks IF P09 Röd - Sigtuna IF FK P09 Svart Danelid 7
Omgång 7
2019-06-13 18:30 Vaksala SK Gul 1 - Vreta IF Årsta IP 5
2019-06-16 10:00 Fanna BK P09 Svart - Danmarks IF P09 Röd Fanna IP C-plan
2019-06-16 15:30 Alsike IF P09 Svart - IK Fyris P09 Opal Alsike Konstgräs
2019-09-29 15:00 Sigtuna IF FK P09 Svart - Knarrbacken FC Pantrar Ansgarsvallen 4
Omgång 8
2019-08-17 11:00 Sigtuna IF FK P09 Svart - Vreta IF Ansgarsvallen 4
2019-08-17 11:00 Vaksala SK Gul 1 - IK Fyris P09 Opal Årsta IP 5
2019-08-18 10:00 Danmarks IF P09 Röd - Knarrbacken FC Pantrar Danelid 7
2019-08-18 11:45 Alsike IF P09 Svart - Fanna BK P09 Svart Björkhallen
Omgång 9
2019-08-24 12:00 Fanna BK P09 Svart - Vaksala SK Gul 1 Fanna IP C-plan
2019-08-25 09:15 Vreta IF - Knarrbacken FC Pantrar Stenhagens IP Konstgräs
2019-08-25 10:00 Danmarks IF P09 Röd - Alsike IF P09 Svart Danelid 5
2019-08-25 11:00 IK Fyris P09 Opal - Sigtuna IF FK P09 Svart Stenhagens IP 3
Omgång 10
2019-08-31 08:30 Danmarks IF P09 Röd - Vreta IF Danelid 6
2019-08-31 12:00 Sigtuna IF FK P09 Svart - Fanna BK P09 Svart Ansgarsvallen 4
2019-08-31 13:00 Knarrbacken FC Pantrar - IK Fyris P09 Opal Gröna Dalens IP 4
2019-09-08 09:45 Vaksala SK Gul 1 - Alsike IF P09 Svart Årsta IP 4
Omgång 11
2019-09-07 10:00 Vaksala SK Gul 1 - Danmarks IF P09 Röd Årsta IP 4
2019-09-08 11:00 IK Fyris P09 Opal - Vreta IF Stenhagens IP 3
2019-09-08 14:00 Fanna BK P09 Svart - Knarrbacken FC Pantrar Fanna IP C-plan
2019-09-08 14:00 Alsike IF P09 Svart - Sigtuna IF FK P09 Svart Alsike Konstgräs
Omgång 12
2019-09-14 13:00 Knarrbacken FC Pantrar - Alsike IF P09 Svart Gröna Dalens IP 2
2019-09-15 09:15 Vreta IF - Fanna BK P09 Svart Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-15 11:00 Sigtuna IF FK P09 Svart - Vaksala SK Gul 1 Ansgarsvallen 4
2019-09-15 13:15 Danmarks IF P09 Röd - IK Fyris P09 Opal Danelid 6
Omgång 13
2019-09-22 10:00 Fanna BK P09 Svart - IK Fyris P09 Opal Fanna IP C-plan
2019-09-22 13:30 Sigtuna IF FK P09 Svart - Danmarks IF P09 Röd Ansgarsvallen 4
2019-09-22 15:30 Vaksala SK Gul 1 - Knarrbacken FC Pantrar Årsta IP Konstgräs
2019-09-26 17:15 Alsike IF P09 Svart - Vreta IF Alsike Konstgräs
Omgång 14
2019-09-28 10:00 Danmarks IF P09 Röd - Fanna BK P09 Svart Danelid 6
2019-09-28 11:30 IK Fyris P09 Opal - Alsike IF P09 Svart Stenhagens IP 3
2019-09-28 11:30 Knarrbacken FC Pantrar - Sigtuna IF FK P09 Svart Gröna Dalens IP 3
2019-09-29 08:45 Vreta IF - Vaksala SK Gul 1 Stenhagens IP Konstgräs