Spelprogram - P11 Röd:3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Danmarks IF P08 Röd Mattias Lindahl +46705745598 Röd/vit/röd/röd
Enköpings SK UK P08 Grön Fredrik Holm 0763984679 Grön/Svart/Grön
Håbo FF Carina Andersson röd/röd/vit
Håbro IF P07-08 Johan Fredrik Kantor 0704392938 Grön/Vit/Vit/Grön
IK Fyris P07/08 Flinta Magnus Nilsson 0761878991 Svart/Svart/Svart
IK Sirius FK P08E Olof Terenius 0725614959 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Knarrbacken FC Lejon Jan Rune Nilsson 0737143630 Mörkblå/Mörkblå/Vita
Sigtuna IF FK P08 Blå Linda Nilsson 0708441553 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-01 10:00 Danmarks IF P08 Röd - Enköpings SK UK P08 Grön Danelid 5
2019-05-04 09:00 IK Fyris P07/08 Flinta - IK Sirius FK P08E Stenhagens IP 3
2019-05-06 17:45 Håbo FF - Knarrbacken FC Lejon Futurum 2
Omgång 2
2019-05-05 10:00 Håbro IF P07-08 - IK Fyris P07/08 Flinta Klockardalen 1
2019-05-05 12:00 Sigtuna IF FK P08 Blå - Danmarks IF P08 Röd Ansgarsvallen 4
2019-05-05 14:00 IK Sirius FK P08E - Håbo FF Kronåsen 2
Omgång 3
2019-05-11 12:30 Enköpings SK UK P08 Grön - Sigtuna IF FK P08 Blå Enavallen teknikcenter
2019-05-12 10:30 Håbo FF - Håbro IF P07-08 Futurum 2
2019-05-12 12:00 Danmarks IF P08 Röd - Knarrbacken FC Lejon Danelid 6
Omgång 4
2019-05-18 10:30 IK Fyris P07/08 Flinta - Håbo FF Stenhagens IP 3
2019-05-18 11:30 Knarrbacken FC Lejon - Enköpings SK UK P08 Grön Gröna Dalens IP 3
2019-05-19 14:00 IK Sirius FK P08E - Danmarks IF P08 Röd Kronåsen 2
Omgång 5
2019-05-25 12:30 Enköpings SK UK P08 Grön - IK Sirius FK P08E Enavallen teknikcenter
2019-05-25 13:30 Sigtuna IF FK P08 Blå - Knarrbacken FC Lejon Ansgarsvallen 4
2019-05-26 12:00 Danmarks IF P08 Röd - Håbro IF P07-08 Danelid 6
Omgång 6
2019-05-30 14:00 IK Sirius FK P08E - Sigtuna IF FK P08 Blå Kronåsen 2
2019-05-30 18:30 Håbro IF P07-08 - Enköpings SK UK P08 Grön Klockardalen 1
2019-06-01 10:30 IK Fyris P07/08 Flinta - Danmarks IF P08 Röd Stenhagens IP 3
Omgång 7
2019-05-31 18:30 Enköpings SK UK P08 Grön - IK Fyris P07/08 Flinta Enavallen teknikcenter
2019-06-01 10:00 Knarrbacken FC Lejon - IK Sirius FK P08E Gröna Dalens IP 4
2019-06-02 12:00 Danmarks IF P08 Röd - Håbo FF Danelid 6
2019-06-02 13:30 Sigtuna IF FK P08 Blå - Håbro IF P07-08 Ansgarsvallen 4
Omgång 8
2019-05-25 11:30 IK Fyris P07/08 Flinta - Sigtuna IF FK P08 Blå Stenhagens IP 3
2019-06-05 17:45 Håbo FF - Enköpings SK UK P08 Grön Futurum 2
2019-06-06 10:00 Håbro IF P07-08 - Knarrbacken FC Lejon Klockardalen 1
Omgång 9
2019-05-18 14:00 IK Sirius FK P08E - Håbro IF P07-08 Kronåsen 2
2019-06-08 10:00 Knarrbacken FC Lejon - IK Fyris P07/08 Flinta Gröna Dalens IP 2
2019-06-08 10:30 Sigtuna IF FK P08 Blå - Håbo FF Ansgarsvallen 4
Omgång 10
2019-06-13 17:45 Knarrbacken FC Lejon - Håbo FF Gröna Dalens IP 2
2019-06-16 13:00 Enköpings SK UK P08 Grön - Danmarks IF P08 Röd Enavallen teknikcenter
2019-06-16 14:00 IK Sirius FK P08E - IK Fyris P07/08 Flinta Kronåsen 2
Omgång 11
2019-08-11 16:00 Danmarks IF P08 Röd - Sigtuna IF FK P08 Blå Danelid 6
2019-08-17 12:00 IK Fyris P07/08 Flinta - Håbro IF P07-08 Stenhagens IP 3
2019-08-18 17:15 Håbo FF - IK Sirius FK P08E Futurum 2
Omgång 12
2019-08-15 18:30 Håbro IF P07-08 - Håbo FF Klockardalen 1
2019-08-17 11:30 Knarrbacken FC Lejon - Danmarks IF P08 Röd Futurum 2
2019-08-18 14:00 Sigtuna IF FK P08 Blå - Enköpings SK UK P08 Grön Ansgarsvallen 4
Omgång 13
2019-08-24 11:00 Danmarks IF P08 Röd - IK Sirius FK P08E Danelid 7
2019-08-24 11:30 Enköpings SK UK P08 Grön - Knarrbacken FC Lejon Enavallen teknikcenter
2019-08-25 12:20 Håbo FF - IK Fyris P07/08 Flinta Futurum 2
Omgång 14
2019-08-29 18:30 Håbro IF P07-08 - Danmarks IF P08 Röd Klockardalen 1
2019-08-31 10:00 Knarrbacken FC Lejon - Sigtuna IF FK P08 Blå Gröna Dalens IP 4
2019-08-31 14:00 IK Sirius FK P08E - Enköpings SK UK P08 Grön Kronåsen 2
Omgång 15
2019-09-08 12:00 Enköpings SK UK P08 Grön - Håbro IF P07-08 Enavallen teknikcenter
2019-09-08 12:00 Sigtuna IF FK P08 Blå - IK Sirius FK P08E Ansgarsvallen 4
2019-09-08 14:00 Danmarks IF P08 Röd - IK Fyris P07/08 Flinta Danelid 6
Omgång 16
2019-09-12 18:30 Håbro IF P07-08 - Sigtuna IF FK P08 Blå Klockardalen 1
2019-09-14 10:30 IK Fyris P07/08 Flinta - Enköpings SK UK P08 Grön Stenhagens IP 3
2019-09-15 14:00 IK Sirius FK P08E - Knarrbacken FC Lejon Kronåsen 2
2019-09-15 16:00 Håbo FF - Danmarks IF P08 Röd Futurum 2
Omgång 17
2019-09-21 10:00 Knarrbacken FC Lejon - Håbro IF P07-08 Gröna Dalens IP 2
2019-09-21 12:00 Enköpings SK UK P08 Grön - Håbo FF Enavallen teknikcenter
2019-09-22 16:30 Sigtuna IF FK P08 Blå - IK Fyris P07/08 Flinta Ansgarsvallen 4
Omgång 18
2019-09-26 18:30 Håbro IF P07-08 - IK Sirius FK P08E Klockardalen 1
2019-09-28 10:00 IK Fyris P07/08 Flinta - Knarrbacken FC Lejon Stenhagens IP 3
2019-09-29 10:30 Håbo FF - Sigtuna IF FK P08 Blå Futurum 2