Spelprogram - P19/U21

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF Anders Lindahl 0708306011 Gul/Svart/Gul
Gimo IF FK Per Olof Anders Tjärnberg 0702235027 Vit/Blå/Blå
IK Sirius FK Reza Rezaie 0736280629 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Sunnersta AIF Anders Hansson 0703854737 Grön/Svart/Svart/Svart/Grön
Västerås IK U19 Fredrik Bäckström 0704102756 Gul-svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 13:00 170300002 Västerås IK U19 - Bälinge IF 4 - 2 Solid Park Arena
2019-04-29 19:00 170300008 Gimo IF FK - IK Sirius FK 1 - 5 Gimo Konstgräs
Maj
2019-05-06 19:00 170300011 Västerås IK U19 - Gimo IF FK 3 - 2 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-05-12 15:00 170300009 Sunnersta AIF - Bälinge IF 0 - 4 Sunnersta IP
2019-05-12 18:15 170300015 IK Sirius FK - Västerås IK U19 1 - 1 Lötens IP Konstgräs
2019-05-20 19:00 170300017 Sunnersta AIF - Gimo IF FK WO (3 - 0) Sunnersta IP
2019-05-21 19:00 170300021 Gimo IF FK - Bälinge IF 3 - 4 Idrottsgården 1
2019-05-23 19:15 170300022 IK Sirius FK - Sunnersta AIF 5 - 0 Lötens IP Konstgräs
2019-05-30 19:00 170300026 Bälinge IF - IK Sirius FK 1 - 2 Bälinge IP Konstgräs
Juni
2019-06-08 16:00 170300039 Gimo IF FK - Västerås IK U19 1 - 3 Idrottsgården 1
2019-06-12 19:00 170300043 Västerås IK U19 - IK Sirius FK 6 - 1 Apalby 1
2019-06-13 19:15 170300033 IK Sirius FK - Gimo IF FK 6 - 4 Lötens IP Konstgräs
2019-06-16 19:00 170300030 Bälinge IF - Västerås IK U19 0 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2019-06-24 19:00 170300046 Gimo IF FK - Sunnersta AIF 4 - 2 Gimo Konstgräs
Augusti
2019-08-11 17:00 170300050 Bälinge IF - Gimo IF FK 10 - 3 Bälinge IP 2
2019-08-12 19:00 170300049 Sunnersta AIF - IK Sirius FK 2 - 3 Sunnersta IP
2019-08-15 19:15 170300054 IK Sirius FK - Bälinge IF 5 - 1 Lötens IP Konstgräs
2019-08-18 15:00 170300055 Västerås IK U19 - Sunnersta AIF WO (3 - 0) Apalby 1
2019-08-29 19:00 170300064 Gimo IF FK - IK Sirius FK 2 - 3 Idrottsgården 1
September
2019-09-08 15:00 170300067 Västerås IK U19 - Gimo IF FK 3 - 1 Apalby 1
2019-09-09 18:00 170300065 Sunnersta AIF - Bälinge IF 4 - 3 Sunnersta IP
2019-09-15 12:15 170300071 IK Sirius FK - Västerås IK U19 5 - 0 Lötens IP Konstgräs
2019-09-20 19:30 170300037 Bälinge IF - Sunnersta AIF 1 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-24 18:00 170300073 Sunnersta AIF - Gimo IF FK 4 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-09-26 19:15 170300078 IK Sirius FK - Sunnersta AIF 4 - 2 Lötens IP Konstgräs
2019-09-29 16:00 170300077 Gimo IF FK - Bälinge IF 1 - 1 Idrottsgården 1
Oktober
2019-10-06 14:00 170300081 Sunnersta AIF - Västerås IK U19 1 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2019-10-06 14:00 170300082 Bälinge IF - IK Sirius FK 0 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-10-12 14:00 170300058 Västerås IK U19 - Bälinge IF 6 - 0 Solid Park Arena
2019-10-13 15:00 170300025 Västerås IK U19 - Sunnersta AIF 3 - 3 Apalby 1