Spelprogram - Dam Div 5 Västra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Härnevi BK Caroline Mattsson 0705787643 Blå/Blå/Blå
Morgongåva SK Jimmy Salestedt 022460267 0704956003 Grön-vit randig, Grön, Grön
Norrby SK 2 Douglas Johansson 0736899767 blå/blå/blå
SK Iron Jonas Gustav Lantz 018258855 0703778065 Blå/Blå/Blå
Storvreta IK Claudio Toro Bergström Blå/Blå/Blå
Tierps IF 2 Ola Westergren 029313470 0730252376 Röd/Röd/Röd
Tobo/Örbyhus FF Göran Gustafsson 0761624983 Gul/Svart/Svarta
Tärnsjö IF Elisabeth Helmersson Vit, Vit, Vit
Ullfors IK Anna Maria Katarina Birkehorn 0768702982 Grön/Svart/Grön
Örsundsbro IF Ulrica Tranberg 0703375715 röd/blå/röd
Österlövsta FF Johan Thorell 0705768167 blå/svart/svart/blå
Östhammars SK 2 Camilla Jansson 0702976625 Röd/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:00 170206004 Norrby SK 2 - Morgongåva SK 5 - 0 Lärkan (konstgräs)
2019-04-14 12:00 170206001 Tierps IF 2 - SK Iron 3 - 0 Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-14 13:00 170206002 Härnevi BK - Tobo/Örbyhus FF 5 - 3 Fanna IP B-plan
2019-04-14 18:00 170206006 Örsundsbro IF - Östhammars SK 2 1 - 6 Korsängen A Konstgräs
2019-04-14 18:15 170206003 Storvreta IK - Österlövsta FF 0 - 5 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-04-21 11:00 170206007 Östhammars SK 2 - Ullfors IK 1 - 1 Gimo Konstgräs
2019-04-21 18:00 170206011 Tobo/Örbyhus FF - Tierps IF 2 0 - 3 Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-22 14:15 170206012 SK Iron - Örsundsbro IF 2 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2019-04-22 16:00 170206009 Morgongåva SK - Storvreta IK 1 - 3 Tegelvallen Konstgräs
2019-04-28 10:00 170206013 Tierps IF 2 - Österlövsta FF 1 - 1 Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-28 11:00 170206014 Härnevi BK - Morgongåva SK 1 - 0 Fanna IP B-plan
2019-04-28 12:15 170206015 Storvreta IK - Tärnsjö IF 2 - 2 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-04-28 14:00 170206016 Norrby SK 2 - Östhammars SK 2 0 - 4 Lärkan (konstgräs)
2019-04-28 17:00 170206017 Ullfors IK - Örsundsbro IF 3 - 0 Ringvallen 1
2019-04-28 18:30 170206018 Tobo/Örbyhus FF - SK Iron 0 - 3 Örbyhus IP 1
Maj
2019-05-01 14:00 170206019 Örsundsbro IF - Norrby SK 2 3 - 3 Korsängen A Konstgräs
2019-05-01 15:00 170206021 Tärnsjö IF - Härnevi BK 0 - 7 Furuvallen 1
2019-05-01 16:00 170206022 Morgongåva SK - Tierps IF 2 2 - 4 Ramsjövallen 1
2019-05-02 18:30 170206020 Östhammars SK 2 - Storvreta IK 3 - 1 Gimo Konstgräs
2019-05-03 19:45 170206024 SK Iron - Ullfors IK 1 - 2 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-04 11:00 170206091 Tärnsjö IF - Tierps IF 2 1 - 6 Furuvallen 1
2019-05-05 14:00 170206026 Härnevi BK - Östhammars SK 2 1 - 2 Härnevi IP 1
2019-05-05 14:00 170206030 Tobo/Örbyhus FF - Morgongåva SK 5 - 0 Örbyhus IP 1
2019-05-05 16:00 170206029 Österlövsta FF - SK Iron 1 - 1 Sätravallen 1
2019-05-05 17:00 170206028 Norrby SK 2 - Ullfors IK 2 - 4 Lärkan (konstgräs)
2019-05-05 17:15 170206027 Storvreta IK - Örsundsbro IF 1 - 0 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-09 18:30 170206008 Tärnsjö IF - Norrby SK 2 1 - 5 Furuvallen 1
2019-05-10 19:00 170206031 Ullfors IK - Storvreta IK 5 - 2 Ringvallen 1
2019-05-10 19:00 170206036 SK Iron - Norrby SK 2 1 - 1 Björkvallen 1
2019-05-12 11:00 170206034 Tärnsjö IF - Tobo/Örbyhus FF 0 - 6 Furuvallen 1
2019-05-12 16:00 170206035 Morgongåva SK - Österlövsta FF 1 - 11 Ramsjövallen 1
2019-05-12 17:30 170206033 Östhammars SK 2 - Tierps IF 2 2 - 2 Tallarna 1
2019-05-12 18:00 170206032 Örsundsbro IF - Härnevi BK 1 - 7 Åvallen 1
2019-05-14 18:15 170206005 Ullfors IK - Tärnsjö IF 5 - 0 Ringvallen 1
2019-05-14 18:30 170206023 Österlövsta FF - Tobo/Örbyhus FF 3 - 2 Sätravallen 1
2019-05-18 11:00 170206041 Österlövsta FF - Tärnsjö IF 10 - 1 Sätravallen 1
2019-05-18 13:00 170206037 Tierps IF 2 - Örsundsbro IF WO (3 - 0) Vegavallen 1
2019-05-18 14:00 170206038 Härnevi BK - Ullfors IK 2 - 0 Härnevi IP 1
2019-05-19 13:00 170206040 Morgongåva SK - SK Iron 1 - 1 Ramsjövallen 1
2019-05-19 14:00 170206042 Tobo/Örbyhus FF - Östhammars SK 2 5 - 1 Örbyhus IP 1
2019-05-19 16:00 170206039 Storvreta IK - Norrby SK 2 1 - 3 Skogsvallens IP 1
2019-05-24 18:30 170206048 SK Iron - Storvreta IK 4 - 4 Björkvallen 1
2019-05-24 19:00 170206044 Ullfors IK - Tierps IF 2 3 - 1 Ringvallen 1
2019-05-24 19:00 170206046 Östhammars SK 2 - Österlövsta FF 0 - 3 Östhammars IP 1
2019-05-26 13:00 170206047 Tärnsjö IF - Morgongåva SK 2 - 2 Furuvallen 1
2019-05-26 17:00 170206043 Norrby SK 2 - Härnevi BK 2 - 0 Lärkan
2019-05-26 18:00 170206045 Örsundsbro IF - Tobo/Örbyhus FF 2 - 2 Åvallen 1
2019-05-28 19:00 170206053 Österlövsta FF - Örsundsbro IF 3 - 1 Sätravallen 1
2019-05-29 18:30 170206050 Härnevi BK - Storvreta IK 2 - 1 Härnevi IP 1
2019-05-30 11:00 170206051 Tärnsjö IF - SK Iron 2 - 2 Furuvallen 1
2019-05-30 13:00 170206049 Tierps IF 2 - Norrby SK 2 2 - 2 Vegavallen 1
2019-05-30 16:00 170206052 Morgongåva SK - Östhammars SK 2 1 - 9 Ramsjövallen 1
2019-05-31 19:00 170206054 Tobo/Örbyhus FF - Ullfors IK 1 - 1 Örbyhus IP 1
Juni
2019-06-02 16:00 170206055 Storvreta IK - Tierps IF 2 0 - 8 Skogsvallens IP 1
2019-06-02 16:00 170206059 Östhammars SK 2 - Tärnsjö IF 3 - 1 Östhammars IP 1
2019-06-02 17:00 170206056 Norrby SK 2 - Tobo/Örbyhus FF 1 - 3 Lärkan (konstgräs)
2019-06-02 17:00 170206057 Ullfors IK - Österlövsta FF 1 - 2 Ringvallen 1
2019-06-02 18:00 170206058 Örsundsbro IF - Morgongåva SK 5 - 0 Åvallen 1
2019-06-02 18:00 170206060 SK Iron - Härnevi BK 1 - 2 Björkvallen 1
2019-06-06 11:00 170206063 Tärnsjö IF - Örsundsbro IF 1 - 3 Furuvallen 1
2019-06-06 11:30 170206062 Östhammars SK 2 - SK Iron 2 - 0 Östhammars IP 1
2019-06-07 19:00 170206065 Österlövsta FF - Norrby SK 2 2 - 2 Sätravallen 1
2019-06-09 16:00 170206064 Morgongåva SK - Ullfors IK 0 - 4 Ramsjövallen 1
2019-06-09 16:00 170206066 Tobo/Örbyhus FF - Storvreta IK 3 - 1 Örbyhus IP 1
2019-06-11 19:30 170206072 Östhammars SK 2 - Örsundsbro IF 3 - 1 Östhammars IP 1
2019-06-13 19:00 170206070 Morgongåva SK - Norrby SK 2 0 - 2 Ramsjövallen 1
2019-06-14 18:30 170206067 SK Iron - Tierps IF 2 1 - 0 Björkvallen 1
2019-06-15 10:00 170206068 Tobo/Örbyhus FF - Härnevi BK 3 - 2 Örbyhus IP 1
2019-06-15 14:00 170206069 Österlövsta FF - Storvreta IK 6 - 2 Sätravallen 1
2019-06-19 19:00 170206073 Ullfors IK - Östhammars SK 2 2 - 0 Ringvallen 1
2019-06-19 19:00 170206074 Norrby SK 2 - Tärnsjö IF 3 - 1 Lindvallen
2019-06-23 16:00 170206075 Storvreta IK - Morgongåva SK 3 - 1 Skogsvallens IP 1
2019-06-23 16:00 170206076 Härnevi BK - Österlövsta FF 4 - 3 Härnevi IP 1
2019-06-23 17:00 170206077 Tierps IF 2 - Tobo/Örbyhus FF 2 - 3 Vegavallen 1
2019-06-23 18:00 170206071 Tärnsjö IF - Ullfors IK 1 - 2 Furuvallen 1
2019-06-23 18:00 170206078 Örsundsbro IF - SK Iron 2 - 3 Åvallen 1
2019-06-27 19:00 170206061 Tierps IF 2 - Härnevi BK 2 - 0 Länsförsäkringar Arena 1
2019-06-29 13:00 170206010 Österlövsta FF - Härnevi BK 2 - 1 Sätravallen 1
Augusti
2019-08-09 19:00 170206082 Östhammars SK 2 - Norrby SK 2 4 - 0 Östhammars IP 1
2019-08-11 16:00 170206079 Österlövsta FF - Tierps IF 2 3 - 1 Sätravallen 1
2019-08-11 16:00 170206080 Morgongåva SK - Härnevi BK 2 - 1 Ramsjövallen 1
2019-08-11 18:00 170206083 Örsundsbro IF - Ullfors IK 1 - 4 Åvallen 1
2019-08-11 18:00 170206084 SK Iron - Tobo/Örbyhus FF 2 - 3 Björkvallen 1
2019-08-16 18:30 170206090 Ullfors IK - SK Iron 1 - 1 Ringvallen 1
2019-08-18 13:00 170206088 Tierps IF 2 - Morgongåva SK Vegavallen 1
2019-08-18 14:00 170206087 Härnevi BK - Tärnsjö IF Härnevi IP 1
2019-08-18 16:00 170206086 Storvreta IK - Östhammars SK 2 Skogsvallens IP 1
2019-08-18 17:00 170206085 Norrby SK 2 - Örsundsbro IF Norrbyliden
2019-08-19 18:30 170206089 Tobo/Örbyhus FF - Österlövsta FF Örbyhus IP 1
2019-08-21 18:30 170206081 Tärnsjö IF - Storvreta IK Furuvallen 1
2019-08-23 18:30 170206095 SK Iron - Österlövsta FF Björkvallen 1
2019-08-24 12:00 170206025 Tierps IF 2 - Tärnsjö IF Vegavallen 1
2019-08-24 14:00 170206092 Östhammars SK 2 - Härnevi BK Östhammars IP 1
2019-08-25 16:00 170206096 Morgongåva SK - Tobo/Örbyhus FF Ramsjövallen 1
2019-08-25 17:00 170206094 Ullfors IK - Norrby SK 2 Ringvallen 1
2019-08-25 18:00 170206093 Örsundsbro IF - Storvreta IK Åvallen 1
September
2019-09-01 13:00 170206099 Tierps IF 2 - Östhammars SK 2 Vegavallen 1
2019-09-01 14:00 170206100 Tobo/Örbyhus FF - Tärnsjö IF Örbyhus IP 1
2019-09-01 16:00 170206097 Storvreta IK - Ullfors IK Skogsvallens IP 1
2019-09-01 16:00 170206101 Österlövsta FF - Morgongåva SK Sätravallen 1
2019-09-01 17:00 170206102 Norrby SK 2 - SK Iron Norrbyliden
2019-09-01 18:00 170206098 Härnevi BK - Örsundsbro IF Härnevi IP 1
2019-09-07 10:30 170206107 Tärnsjö IF - Österlövsta FF Furuvallen 1
2019-09-07 12:00 170206106 SK Iron - Morgongåva SK Björkvallen 1
2019-09-08 17:00 170206103 Örsundsbro IF - Tierps IF 2 Åvallen 1
2019-09-08 17:00 170206104 Ullfors IK - Härnevi BK Ringvallen 1
2019-09-08 17:00 170206105 Norrby SK 2 - Storvreta IK Norrbyliden
2019-09-08 17:00 170206108 Östhammars SK 2 - Tobo/Örbyhus FF Östhammars IP 1
2019-09-15 14:00 170206109 Härnevi BK - Norrby SK 2 Härnevi IP 1
2019-09-15 14:00 170206111 Tobo/Örbyhus FF - Örsundsbro IF Örbyhus IP 1
2019-09-15 14:00 170206114 Storvreta IK - SK Iron Skogsvallens IP 1
2019-09-15 16:00 170206112 Österlövsta FF - Östhammars SK 2 Sätravallen 1
2019-09-15 16:00 170206113 Morgongåva SK - Tärnsjö IF Ramsjövallen 1
2019-09-15 17:00 170206110 Tierps IF 2 - Ullfors IK Vegavallen 1
2019-09-21 12:00 170206117 SK Iron - Tärnsjö IF Björkvallen 1
2019-09-22 16:00 170206116 Storvreta IK - Härnevi BK Skogsvallens IP 1
2019-09-22 16:00 170206118 Östhammars SK 2 - Morgongåva SK Östhammars IP 1
2019-09-22 17:00 170206115 Norrby SK 2 - Tierps IF 2 Norrbyliden
2019-09-22 17:00 170206119 Örsundsbro IF - Österlövsta FF Åvallen 1
2019-09-22 17:00 170206120 Ullfors IK - Tobo/Örbyhus FF Ringvallen 1
2019-09-28 11:00 170206125 Tärnsjö IF - Östhammars SK 2 Furuvallen 1
2019-09-28 14:00 170206126 Härnevi BK - SK Iron Härnevi IP 1
2019-09-29 11:00 170206123 Österlövsta FF - Ullfors IK Sätravallen 1
2019-09-29 14:00 170206122 Tobo/Örbyhus FF - Norrby SK 2 Örbyhus IP 1
2019-09-29 16:00 170206124 Morgongåva SK - Örsundsbro IF Ramsjövallen 1
2019-09-29 17:00 170206121 Tierps IF 2 - Storvreta IK Vegavallen 1
Oktober
2019-10-06 14:00 170206127 Härnevi BK - Tierps IF 2 Härnevi IP 1
2019-10-06 14:00 170206128 SK Iron - Östhammars SK 2 Björkvallen 1
2019-10-06 14:00 170206129 Örsundsbro IF - Tärnsjö IF Åvallen 1
2019-10-06 14:00 170206130 Ullfors IK - Morgongåva SK Ringvallen 1
2019-10-06 14:00 170206131 Norrby SK 2 - Österlövsta FF Norrbyliden
2019-10-06 14:00 170206132 Storvreta IK - Tobo/Örbyhus FF Ärentunaskolans Konstgräs