Spelprogram - Herr Div 7 Östra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 20:00 170144004 Lohärads IF - Grisslehamns SK 3 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-28 12:00 170144002 Rånäs IF - IF Ferro 4 - 0 Mullevallen Konstgräs
2019-04-28 13:30 170144005 GoIF Kåre 2 - Rådmansö SK 2 2 - 2 Vallentuna IP 1
2019-04-28 15:00 170144003 Brottby SK 2 - Roslagsbro IF 2 9 - 1 Össeby IP Konstgräs
Maj
2019-05-03 19:00 170144007 Grisslehamns SK - GoIF Kåre 2 2 - 1 Grisslehamns IP 1
2019-05-05 12:00 170144008 Roslagsbro IF 2 - Lohärads IF 2 - 4 Vårlyckan 2
2019-05-05 16:00 170144006 Almunge IK - Rånäs IF 3 - 1 Gullhagens IP 1
2019-05-05 16:00 170144009 IF Ferro - Brottby SK 2 0 - 1 Malmens IP 1
2019-05-10 19:00 170144013 Lohärads IF - IF Ferro 5 - 1 Björkhaga IP 1
2019-05-12 11:00 170144014 GoIF Kåre 2 - Roslagsbro IF 2 4 - 2 Vallentuna IP 1
2019-05-12 17:00 170144012 Brottby SK 2 - Almunge IK 5 - 2 Össeby IP Konstgräs
2019-05-12 18:00 170144015 Rådmansö SK 2 - Grisslehamns SK 1 - 1 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-05-17 19:00 170144019 IF Ferro - GoIF Kåre 2 1 - 4 Malmens IP 1
2019-05-19 16:00 170144016 Almunge IK - Lohärads IF 1 - 5 Gullhagens IP 1
2019-05-19 16:00 170144018 Roslagsbro IF 2 - Rådmansö SK 2 2 - 2 Vårlyckan 2
2019-05-21 19:00 170144017 Rånäs IF - Brottby SK 2 4 - 4 Rånäs IP 1
2019-05-24 18:30 170144025 Grisslehamns SK - Roslagsbro IF 2 4 - 2 Grisslehamns IP 1
2019-05-24 19:00 170144022 Lohärads IF - Rånäs IF 2 - 1 Björkhaga IP 1
2019-05-26 12:00 170144023 GoIF Kåre 2 - Almunge IK 2 - 5 Kårevallen 1
2019-05-27 19:30 170144024 Rådmansö SK 2 - IF Ferro 7 - 0 Rådmansö Schakt Arena 1
Juni
2019-06-02 15:00 170144026 Almunge IK - Rådmansö SK 2 7 - 2 Gullhagens IP 1
2019-06-02 15:00 170144028 Brottby SK 2 - Lohärads IF 2 - 4 Össeby IP Konstgräs
2019-06-02 16:00 170144029 IF Ferro - Grisslehamns SK 3 - 2 Malmens IP 1
2019-06-03 19:00 170144027 Rånäs IF - GoIF Kåre 2 4 - 4 Rånäs IP 1
2019-06-07 19:00 170144034 Grisslehamns SK - Almunge IK 0 - 7 Grisslehamns IP 1
2019-06-09 12:00 170144032 GoIF Kåre 2 - Brottby SK 2 4 - 2 Kårevallen 1
2019-06-09 16:30 170144035 Roslagsbro IF 2 - IF Ferro 3 - 1 Vårlyckan 2
2019-06-14 19:00 170144039 Lohärads IF - GoIF Kåre 2 2 - 1 Björkhaga IP 1
2019-06-16 12:00 170144037 Rånäs IF - Grisslehamns SK 0 - 1 Rånäs IP 1
2019-06-16 16:00 170144036 Almunge IK - Roslagsbro IF 2 1 - 3 Gullhagens IP 1
2019-06-16 17:00 170144038 Brottby SK 2 - Rådmansö SK 2 2 - 1 Össeby IP Konstgräs
2019-06-18 19:30 170144042 Rådmansö SK 2 - Lohärads IF 1 - 5 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-06-19 19:00 170144043 Grisslehamns SK - Brottby SK 2 2 - 2 Grisslehamns IP 1
2019-06-19 19:00 170144045 IF Ferro - Almunge IK 7 - 2 Malmens IP 1
2019-06-19 19:30 170144044 Roslagsbro IF 2 - Rånäs IF 1 - 3 Vårlyckan 2
2019-06-24 19:00 170144053 Lohärads IF - Roslagsbro IF 2 2 - 1 Björkhaga IP 1
2019-06-24 19:30 170144033 Rådmansö SK 2 - Rånäs IF 7 - 1 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-06-28 19:00 170144049 Grisslehamns SK - Lohärads IF 3 - 1 Grisslehamns IP 1
2019-06-30 14:00 170144048 Roslagsbro IF 2 - Brottby SK 2 3 - 5 Vårlyckan 2
Augusti
2019-08-05 19:00 170144050 Rådmansö SK 2 - GoIF Kåre 2 5 - 4 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-08-06 19:00 170144047 IF Ferro - Rånäs IF 3 - 5 Malmens IP 1
2019-08-09 19:00 170144054 Brottby SK 2 - IF Ferro 10 - 0 Össeby IP Konstgräs
2019-08-10 12:00 170144051 Rånäs IF - Almunge IK 3 - 5 Rånäs IP 1
2019-08-10 12:00 170144052 GoIF Kåre 2 - Grisslehamns SK 2 - 0 Kårevallen 1
2019-08-17 12:00 170144060 Grisslehamns SK - Rådmansö SK 2 2 - 2 Grisslehamns IP 1
2019-08-17 13:00 170144057 Almunge IK - Brottby SK 2 3 - 6 Gullhagens IP 1
2019-08-17 14:00 170144058 IF Ferro - Lohärads IF 2 - 4 Malmens IP 1
2019-08-17 16:00 170144059 Roslagsbro IF 2 - GoIF Kåre 2 1 - 2 Vårlyckan 2
2019-08-24 11:00 170144064 GoIF Kåre 2 - IF Ferro 5 - 2 Kårevallen 1
2019-08-24 13:00 170144062 Brottby SK 2 - Rånäs IF 2 - 2 Össeby IP Konstgräs
2019-08-24 14:00 170144061 Lohärads IF - Almunge IK 6 - 3 Björkhaga IP 1
2019-08-24 15:00 170144063 Rådmansö SK 2 - Roslagsbro IF 2 5 - 3 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-08-30 18:00 170144069 IF Ferro - Rådmansö SK 2 1 - 5 Malmens IP 1
2019-08-31 11:30 170144070 Roslagsbro IF 2 - Grisslehamns SK 7 - 3 Vårlyckan 2
2019-08-31 12:00 170144067 Rånäs IF - Lohärads IF 4 - 1 Rånäs IP 1
2019-08-31 13:00 170144068 Almunge IK - GoIF Kåre 2 3 - 4 Gullhagens IP 1
September
2019-09-07 11:00 170144072 GoIF Kåre 2 - Rånäs IF 4 - 1 Kårevallen 1
2019-09-07 12:00 170144074 Grisslehamns SK - IF Ferro 3 - 3 Grisslehamns IP 1
2019-09-07 14:00 170144073 Lohärads IF - Brottby SK 2 WO (3 - 0) Björkhaga IP 1
2019-09-07 15:00 170144071 Rådmansö SK 2 - Almunge IK 2 - 0 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-09-14 12:00 170144078 Rånäs IF - Rådmansö SK 2 0 - 2 Rånäs IP 1
2019-09-14 13:00 170144079 Almunge IK - Grisslehamns SK 3 - 2 Gullhagens IP 1
2019-09-14 14:00 170144080 IF Ferro - Roslagsbro IF 2 4 - 3 Malmens IP 1
2019-09-14 16:00 170144077 Brottby SK 2 - GoIF Kåre 2 3 - 3 Össeby IP Konstgräs
2019-09-21 11:00 170144083 Rådmansö SK 2 - Brottby SK 2 3 - 1 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-09-21 12:00 170144082 Grisslehamns SK - Rånäs IF 3 - 1 Grisslehamns IP 1
2019-09-21 14:00 170144081 Roslagsbro IF 2 - Almunge IK 2 - 2 Vårlyckan 2
2019-09-21 17:00 170144084 GoIF Kåre 2 - Lohärads IF 2 - 2 Kårevallen 1
2019-09-28 11:00 170144087 Lohärads IF - Rådmansö SK 2 1 - 6 Björkhaga IP 1
2019-09-28 11:00 170144088 Brottby SK 2 - Grisslehamns SK 2 - 1 Össeby IP Konstgräs
2019-09-28 11:00 170144090 Almunge IK - IF Ferro 5 - 4 Gullhagens IP 1
2019-09-28 12:00 170144089 Rånäs IF - Roslagsbro IF 2 1 - 3 Rånäs IP 1